NeoStrata Resurface jednokrokový peeling pro domácí použití s AHA kyselinami

NeoStrata Resurface jednokrokový peeling pro domácí použití s AHA kyselinami
NeoStrata Resurface jednokrokový peeling pro domácí použití s AHA kyselinami
60 ml
1 599

Kód: NEO02279 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 14. 6. 2021

Popis NeoStrata Resurface
Vlastnosti

Vrásky, pigmentové skvrny i rozšířené póry – to vše se stane minulostí. Jednokrokový peeling s AHA kyselinami NeoStrata Resurface navrátí vaší pleti jednotný odstín a zanechá ji nejen na pohled svěží, ale také na dotek hladkou. 

Spojení kyseliny glykolové a jedinečné aktivní látky Aminofil® odstraní odumřelé kožní buňky, stáhne rozšířené póry a současně vyhladí jemné linky i výraznější vrásky. Poradí si přitom také s nerovnoměrným odstínem pleti, který viditelně sjednotí, aniž by došlo k narušení přirozeného kožního pH nebo zbytečnému podráždění.

Vlastnosti:

 • snižuje výskyt jemných linií i vrásek
 • odstraňuje odumřelé kožní buňky
 • pomáhá stahovat rozšířené póry
 • sjednocuje barevný odstín pleti
 • zanechává pleť dokonale hladkou
 • podporuje přirozenou hutnost pleti
 • zesiluje účinky následné anti-age péče
 • nenarušuje přirozené kožní pH
 • vhodný pro každodenní použití

Složení:

 • 10% AHA (kyselina glykolová), Aminofil® – pomáhají vyhlazovat vrásky,
  vyrovnávají nerovnoměrný povrch pleti a sjednocují její barevný odstín
 • bez parfemace

Jak aplikovat:
Před prvním použitím nalijte obsah lahvičky s roztokem do nádobky s tamponky. Každý večer pak jednotlivými tamponky lehce otřete vyčištěnou pleť, vyhněte se přitom oblasti očí a rtů. Přebytečnou tekutinu do pleti jemně vmasírujte. Není třeba oplachovat. Poté můžete použít svůj oblíbený krém.

Notino tip:
AHA kyseliny mohou zvyšovat citlivost pleti na sluneční záření. Doporučujeme proto spolu se sérem používat ještě krém s SPF a omezit expozici na slunci na minimum.

Vlastnosti

Typ pleti
mastná, normální
Účinek
anti-age, exfoliace, proti akné, sjednocení
Kdy používat
na noc
Aktivní látky
AHA kyseliny

Napsali jsme o NeoStrata Resurface
Články

O značce NeoStrata

Vydejte se naproti zdravé, zářivé a mladistvě vypadající pleti. Kosmetika NeoStrata je vědecky pokročilá a klinicky ověřená péče o pleť, doporučovaná odborníky po celém světě. Objevte její schopnosti účinné prevence i při řešení specifických kožních problémů.

Zakladatelé značky Dr. Van Scott a Dr. Yu jsou mezinárodně uznávanými lídry dermatologie. Pod jejich rukama se zrodil NeoStrata peeling, vůbec první produkt tohoto typu využívající účinků kyseliny glykolové. V roce 1974 pak objevili sílu alfa hydroxykyselin, díky kterým vznikl AHA krém NeoStrata představující obrovský zlom v anti-age péči.

Dnes už produkty NeoStrata nebojují jen proti stárnutí pleti, ale viditelně vyhlazují, obnovují a čistí vaši pleť a výrazně tak zlepšují její kvalitu v mnoha dalších ohledech. Pomáhají při hyperpigmentaci, extrémní suchosti pleti, poškození vlivem slunečního záření, rosacee i akné. Zažijte dramatickou změnu vhledu a kvality své pleti s NeoStratou.

Recenze NeoStrata Resurface