Přejít na hlavní obsah
NEONAIL Futuro Dust Collector With Nail Drill bruska na nehty s příslušenstvím
NEONAIL Futuro Dust Collector With Nail Drill bruska na nehty s příslušenstvím

Vyjádřit osobnost skrz perfektní manikúru pomůže zákazníkům vašeho salonu či nehtového studia polská značka NeoNail. Nabízí vše potřebné pro profesionální manikúru a pedikúru a vybavení pro kosmetické salony. Populární je především neuvěřitelně pestrá řada UV gelových laků na nehty – v této kategorii se NeoNail řadí mezi lídry na polském kosmetickém trhu. 

Na inovativních, vysoce kvalitních a bezpečných produktech nehtové péče a stylingu pracuje značka NeoNail už od roku 2006. Zejména gelové laky na nehty NeoNail si brzy po svém vzniku získaly popularitu nejen v Polsku, ale i dalších 38 zemích světa, a to díky své snadné aplikaci, vysoké odolnosti vůči olupování a výdrži až 21 dní. Spolehlivost kosmetiky NeoNail dokazuje i to, že jsou produkty certifikované a dermatologicky testované.

Objevte i pro svůj salon či studio UV gelové laky na nehty a další vysoce kvalitní produkty značky NeoNail. Laky na nehty různých typů a v neuvěřitelně širokém spektru barev umožní vytvořit nejrůznější styly manikúry, a proto si z nich podle své preference vyberou všechny věkové kategorie. Pro zákaznice, které nemají času nazbyt, se vám bude hodit gelový lak 3 v 1 NeoNail Simple – profesionální manikúru s ním na nehtech časově vytížených žen vytvoříte už za 20 minut. Populární jsou také hybridní laky NeoNail či třpytivý prášek na nehty NeoNail Pearl Effect.

NEONAILFuturo Dust Collector With Nail Drill bruska na nehty s příslušenstvím

4 418
Výhodněji o 13%
1 ks
3 826

Více než 5 ks skladem | 3 826,00 / 1 ks, vč. DPH | Kód: NNL03022
1
Expresní doručení po Brně
Již zítra 12:30 - 16:30
Osobní odběr
pátek 19. 7. 2024