Nejma Puro Intense

parfémovaná voda pro muže 40 ml

Nejma Puro Intense parfémovaná voda pro muže 40 ml
Nejma Puro Intense parfémovaná voda pro muže 40 ml
40 ml

Kód: NJM0065 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku cestovní set na kosmetiku nebo opalovací olej zdarma k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Nejma Puro Intense
40 ml

Popis parfému Nejma Puro Intense

Puro Intense je hřejivě kořenitá vůně pro muže. Patří do portfolia mladé francouzské značky nikových (niche) parfémů Nejma, zrozené z lásky k parfémům a fascinace hvězdami a noční oblohou. Parfémovaná voda Nejma Puro Intense je inspirována pobytem svého tvůrce v Havaně a nabízí vysoce osobitou a povzbuzující vůni s autentickými originálními akordy a intenzivním opojným a současně osvobozujícím závěrem.

parfémovanou vodu Puro Intense vytvořil renomovaný návrhář parfémů a spoluzakladatel značky Nejma Christian Bousidan jako vzpomínku na své úchvatné zážitky na Kubě. Vtělil do ní své požitky z aroma rumu a kubánských doutníků mísících se s vůní moře a exotického prostředí. Puro Intense, parfém plný inspirace, překračuje čas i prostor. Svého nositele dokáže okamžitě přenést do magického momentu prožitého tvůrcem.

V hlavě parfémované vody Puro Intense zavoní limetka, rum a hořký pomeranč. Srdce tvoří akordy kakaa, kávy a skořice a základ sestává z tónů mahagonu, tabáku a karamelu. Úchvatná kompozice spojující gurmánské, kořenité, sladké a citrusové akordy vytváří vysoce přesvědčivou a autentickou vůni. Vyzrálý havanský rum, pravé kubánské doutníky, káva a mahagon… Nejma Puro Intense jemně omámí a dodá svému nositeli nádherný pocit příjemného úniku z každodennosti. 

Nejma Puro Intense je parfém magicky kombinující sladkou, kořenitou, citrusovou, dřevitou a orientální tvář do výsledné výrazné a upřímně jednoznačné vůně, na kterou nikdy nezapomenete. Hodí se na denní i večerní nošení po celý rok – kdykoli, kdy si budete kolem sebe chtít rozestřít kouzelné aroma úchvatných zážitků v exotické Havaně. Navždy si získá muže, kteří mají rádi intenzivní kořenité vůně s autentickými tóny rumu a tabáku. Vyzkoušet by parfémovanou vodu Puro Intense měli také všichni, kdo oceňují skutečnou kvalitu a unikátnost a rádi na sebe nechají dýchnout kouzlo inspirace magickým exotickým zážitkem a vášní ke hvězdám.

Kromě úchvatných vůní s mistrovsky vyladěnými vonnými kompozicemi zaujmou parfémy Nejma také svým originálním balením, které naprosto odpovídá jejich kvalitě a symbolice. Flakon Puro Intense jednoduchého elegantního designu se symbolem značky, hvězdou, okouzluje čistotou svých linií. Doplňuje ho atraktivní tmavá krabička evokující pouzdro na doutník. Vyzkoušejte parfém, který je pravým klenotem, a obohaťte svou kosmetickou výbavu o vůni, která i díky svému balení jde ruku v ruce s uměním.

Nejma Puro Intense – vůně, která vás přenese do magického momentu na Havaně.

Složení

Hlava
hořký pomeranč, limetka, rum
Srdce
kakao, káva, skořice
Základ
karamel, mahagon, tabák
Druh vůně
aromatická, kořenitá

O značce Nejma

Nejma je mladá francouzská značka nikových (niche) parfémů. Za jejím zrodem stojí vášeň zakladatelky Marie Lise Bischoff, láskyplně nazývané svou babičkou „Nejma“, k parfémům a inspirace pramenící z její fascinace hvězdami a noční oblohou. Každý z parfémů Nejma jako pravý božský elixír nabízí unikátní zážitek, zve na úchvatné vonné výpravy, aby odhalil svá tajemství a naznačil příslib věčnosti.
Marie Lise Bischoff v dětství trávila mnoho nocí rozjímáním pod hvězdnou oblohou v Zátoce andělů ve francouzském Nice. V dospělosti se pak dále přiblížila k milovaným hvězdám při své práci v letecké společnosti. Postupem času se k její lásce ke hvězdám přidala také vášeň k parfumérství. Své síly spojila s Christianem Bousidanem, pravým odborníkem na svět luxusu, který během své úspěšné kariéry spolupracoval s tak špičkovými značkami, jako je například Dior. Společně vytvořili nové souhvězdí parfumérského nebe, značku Nejma, která každému umožňuje dotknout se hvězd.
Značka Nejma je známá především svou kolekcí stejného jména, inspirovanou orientální pohádkou, příběhem okouzlující ženy jménem Nejma, která se provdá za muže opojeného její vůní a uhranutého její krásou. Kolekce parfémů Nejma tento příběh interpretuje sedmi různými způsoby, sedmi záhadnými vůněmi, které ztělesňují sedm dcer Nejmy. 
Vůně značky Nejma jsou vytvářeny ve spolupráci s renomovanými návrháři parfémů, jako jsou Jean Niel nebo sám Christian Bousidan. Každá z nich je jako polibek múzy a jasně zářící hvězda a balení parfémů Nejma naprosto odpovídá jejich kvalitě a symbolice. Flakony jednoduchého elegantního designu s vyraženým symbolem značky, hvězdou, okouzlují čistotou svých linií. Doplňují je atraktivní tmavé krabičky. Vyberte si z portfolia značky Nejma některou z vysoce unikátních inspirativních parfemovaných vod a nechte na sebe dýchnout kouzlo vášně a inspirace. Dotkněte se hvězd!
Nejma – Vůně jdoucí ruku v ruce s uměním. Parfémy, které jsou klenotem.

Recenze Nejma Puro Intense

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!