Nautica Nautica Lifetoaletní voda pro muže

Nautica Nautica Life toaletní voda pro muže
Nautica Nautica Life toaletní voda pro muže
100 ml
366

Kód: NAU0154 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 28. 2. 2020
Osobní odběr
Již zítra pátek 28. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Nautica Nautica Life
Složení

Nautica Life je osvěžující pánská vůně plná čerstvosti a mořského vánku. Evokuje pocity svobody, nespoutanosti a touhu po dobrodružství. Propojením svobodomyslného ducha a čisté mužské energie vzniká neuvěřitelně přitažlivé aroma, které okouzlí nejednu ženu.

Složení toaletní vody Nautica Life je tvořeno z osvěžujících zelených tónů, intenzivní dávky charismatického koření a vzrušujících dřevitých tónů. To vše je doplněno tajuplnými bylinami.

Pánská vůně Nautica Life byla uvedena na trh v roce 2014. Její flakon má minimalistický oválný tvar. Průhledná lahvička je doplněna kontrastním zlatým uzávěrem. Velmi zajímavým detailem je kousek námořnického lana uvnitř lahvičky.

Složení

Složení
zelené tóny, dřevité tóny, koření
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Nautica

Nautica je americká módní značka, která byla založená v roce 1973. Nautica je symbolem americké sportovní klasiky, která se chlubí především používáním kvalitních materiálů. Značka byla původně zaměřena na výrobu kvalitního a pohodlného pánského oblečení vhodného pro plavbu lodí, tedy především námořní sporty.

Od té doby se značka vyvinula i jiným směrem než jen specializací ryze na jedno odvětví sportu a nabízí tak široký sortiment volnočasového oblečení pro muže ale i pro ženy, kteří preferují aktivní a dobrodružný život. V roce 1992 přišla Nautica na trh i s první kolínskou vodou pro muže. Nautica dnes vytváří sady svěžích parfémů pro muže i pro ženy. Všechny parfémy jsou tvořené v duchu této sportovní, pohodlné a svěží značky.

Recenze Nautica Nautica Life