Naturativ Baby

hydratační tělový balzám pro citlivou pokožku

Naturativ Baby hydratační tělový balzám pro citlivou pokožku
Naturativ Baby hydratační tělový balzám pro citlivou pokožku
Naturativ Baby hydratační tělový balzám pro citlivou pokožku
200 ml

Kód: NTV0092 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Naturativ Baby
200 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Naturativ Baby

Přípravek Naturativ Baby účinně pečuje o jemnou dětskou pokožku.

Vlastnosti:

  • zklidňuje podráždění a zarudnutí
  • podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky
  • zabraňuje vysušování pokožky

Jak používat:
Přiměřené množství přípravku jemně vmasírujte do čisté a suché pokožky a nechte vstřebat.

Vlastnosti

Konzistence
balzám
Typ pokožky
citlivá

O značce Naturativ

Naturativ je polská značka kosmetiky založena v roce 2011. Cílem společnosti bylo ihned od počátku zaměření se na top ekologickou kosmetiku na polském trhu. Veškeré produkty Naturativ jsou bez parabenů, PEG emulgátorů, umělých vůní, ropných derivátů a dalších látek zakázaných ve výrobě přírodní kosmetiky. Mezi nejčastěji používané složky najdete za studena lisované oleje a másla, přírodní květinové vody, cukr, rostlinné a včelí vosky a výtažky z rostlin.
Společnost pro zpracování svých produktů používá pouze ingredience, které jsou v souladu s pravidly mezinárodní certifikační organizace NaTrue. Certifikované ingredience, které Naturativ využívá, jsou zárukou zásad ochrany životního prostředí. Společnost již obdržela řadu ocenění za přírodní a kvalitní kosmetiku.
Filozofie společnosti staví na třech pilířích. Společnost je v souladu s přírodou. Mimo používání pouze certifikovaných ingrediencí šetří životní prostředí pomocí recyklovatelných obalových materiálů. Naturativ je moderní a staví na principu, že přírodní kosmetika by neměla být méně účinná než konvenční kosmetika a v neposlední řadě se zaměřuje na atraktivnost a smyslnost svých produktů. V portfoliu společnosti Naturativ najdete přípravky pro péči o tělo, vlasovou a pleťovou kosmetiku, přípravky na ošetření rtů, produkty pro muže a linii výrobků pro děti.