Přejít na hlavní obsah
Naturalis MSM kloubní výživa v prášku
Naturalis MSM kloubní výživa v prášku
Neobsahuje žádné ingredience živočišného původu.
Vegan
Dle účelusprávná činnost kloubů
Formaprášek
Cesta podáník perorální aplikaci – rozpouští se ve vodě
Režim výdejedoplněk stravy
Alergenyneobsahuje alergeny
Alergeny – obsahuje stopyneobsahuje stopy alergenů
Příchuťbez příchutě
Specifika a omezenívegan, bez laktózy, bez lepku

MSM je zkratka pro látku methylsufonylmethan – oblíbený doplněk stravy, který si již našel množství spokojených uživatelů. MSM ocení zejména sportovci, těžce pracující či senioři jako doplněk své běžné stravy či klasických superpotravin.

Organické síře MSM se přisuzuje celá řada příznivých účinků na lidský organismus. Mnohé z nich jsou dosud spíše založeny na pozitivních výsledcích z praxe nebo zkušenostech uživatelů, některé jsou již podpořeny prvními nadějnými výsledky z klinických studií. V současnosti se methylsulfonylmethan používá zejména jako součást doplňků výživy určených primárně pro léčbu a prevenci kloubních případně i mimokloubních potíží pohybového aparátu, obzvláště spojených se zvýšenou zátěží. MSM se tak stává vítaným obohacením této terapeutické oblasti zejména vzhledem k jeho dobré snášenlivosti a minimálnímu výskytu nežádoucích účinků.

MSM je ve vodě rozpustná bílá krystalická sloučenina bez zápachu, která obsahuje přibližně 34 % síry. Z tohoto důvodu se MSM považuje za důležitý zdroj organické síry a jsou mu přičítány mnohé pozitivní terapeutické účinky jak u zvířat, tak u lidí.

Způsob přípravy/užití (dávkování):

  • Počet lžiček: 1
  • Užívejte 2× denně.
  • Toto množství rozmíchejte ve vodě.
  • Pro lepší chuť lze smíchat s vodou, ovocným džusem nebo smoothie.

NaturalisMSM doplněk stravy kloubní výživa v prášku

250 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: NSS01856