Natura Siberica Sauna and Spa

máslo na nohy

1×
Natura Siberica Sauna and Spa máslo na nohy
120 ml
191

Kód: NTR2772 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již zítra úterý 21. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra úterý 21. 5. 2019
Natura Siberica Sauna and Spa
120 ml | 191

Popis kosmetiky Natura Siberica Sauna and Spa

Popis:
Máslo na nohy Sauna and Spa z portfolia ruské značky organické kosmetiky Natura Siberica mnohostranně prospívá pokožce chodidel. Přírodní sibiřské máslo na nohy Natura Siberica Sauna & Spa s klanopraškou čínskou a cedrovým olejem vyživuje a regeneruje pokožku chodidel, omlazuje ji, vylepšuje její elasticitu a přirozenou obrannou funkci a urychluje hojení mikro-trhlin, mozolů a jiných drobných poškození.

Účinky:

  • regeneruje pokožku nohou
  • tonizuje
  • zlepšuje elasticitu
  • regeneruje

Složení: 

  • klanopraška čínská - má tonizující efekt, zvyšuje ochrannou funkci pokožky, stimuluje metabolismus
  • cedrový olej (mastné kyseliny, antioxidanty) - omlazení, zlepšení elasticity
  • levandulový olej - regeneruje, podporuje hojení

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste přípravek na očištěnou a osušenou pokožku chodidel. Jemně vmasírujte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Natura Siberica

Ruská značka Natura Siberica se specializuje na výrobu a prodej organické kosmetiky. Její bohatá nabídka zahrnuje kvalitních produkty určeny pro zákazníky všech věkových kategorií.

Všechny výrobky značky Natura Siberica jsou inspirovány divokou přírodou Sibiře a Dálného východu. V jejich složení naleznete například laskavec ocasatý, komonici bílou, sléz velkokvětý a další zajímavé byliny. Mnoho z nich Natura Siberica pěstuje na vlastní farmě v Rusku.

Natura Siberica klade důraz na výzkum a vývoj. Společnost průběžně organizuje dobrodružné expedice, jejichž hlavní náplní je hledání nových ingrediencí. Kromě toho spolupracuje s různými vědeckými institucemi a odbornými pracovišti.

Kosmetika Natura Siberica je účinná, ekologická a v neposlední řadě finančně dostupná. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že v průběhu let obdržela řadu prestižních ocenění a certifikátů. Značka Natura Siberica jistě zaujme všechny, kteří hledají kvalitní kosmetiku za příznivé ceny.