Natura Siberica Rakytník

rakytníková pěna pro maximální objem vlasů

2×
Natura Siberica Rakytník rakytníková pěna pro maximální objem vlasů
Natura Siberica Rakytník rakytníková pěna pro maximální objem vlasů
Natura Siberica Rakytník rakytníková pěna pro maximální objem vlasů
170 ml
230

Kód: NTR2796 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Natura Siberica Rakytník
170 ml | 230

Popis kosmetiky Natura Siberica Rakytník

Rakytníková pěna pro maximální objem vlasů Natura Siberica Rakytník dodá vašemu účesu skvělý objem. Chrání vlasy před poškozením při tepelné úpravě. Jsou pružné a plné života. Bohaté složení dodává vlasům vše, co potřebují pro správný růst i dokonalý vzhled.

Vlastnosti:

  • vyživuje vlasy do hloubky
  • chrání před poškozením při úpravě teplem
  • dodává objem
  • zpevňuje vlasy

Složení:

  • olej se semen bílého sibiřského lnu – zaručují hydrataci
  • olej z rakytníku altajského – pomáhá tvorbě keratinu

Jak aplikovat:
Naneste potřebné množství na vlhké nebo suché vlasy a vytvarujte do požadovaného účesu. Nepoužívejte na příliš mokré vlasy.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
větší objem vlasů

O značce Natura Siberica

Ruská značka Natura Siberica se specializuje na výrobu a prodej organické kosmetiky. Její bohatá nabídka zahrnuje kvalitních produkty určeny pro zákazníky všech věkových kategorií.

Všechny výrobky značky Natura Siberica jsou inspirovány divokou přírodou Sibiře a Dálného východu. V jejich složení naleznete například laskavec ocasatý, komonici bílou, sléz velkokvětý a další zajímavé byliny. Mnoho z nich Natura Siberica pěstuje na vlastní farmě v Rusku.

Natura Siberica klade důraz na výzkum a vývoj. Společnost průběžně organizuje dobrodružné expedice, jejichž hlavní náplní je hledání nových ingrediencí. Kromě toho spolupracuje s různými vědeckými institucemi a odbornými pracovišti.

Kosmetika Natura Siberica je účinná, ekologická a v neposlední řadě finančně dostupná. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že v průběhu let obdržela řadu prestižních ocenění a certifikátů. Značka Natura Siberica jistě zaujme všechny, kteří hledají kvalitní kosmetiku za příznivé ceny.