Natura Siberica Loves Estonia

obnovující šampon pro poškozené vlasy

3×
Natura Siberica Loves Estonia obnovující šampon pro poškozené vlasy
Natura Siberica Loves Estonia obnovující šampon pro poškozené vlasy
400 ml
139

Kód: NTR2786 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Natura Siberica Loves Estonia
400 ml | 139

Popis produktu Natura Siberica Loves Estonia

Popis:
Obnovující šampon pro poškozené vlasy Natura Siberica Loves Estonia z portfolia ruské značky organické kosmetiky vrací kadeřím zdraví a krásu. Šampon Natura Siberica Loves Estonia, vhodný pro regeneraci poškozených vlasů, vaše kadeře posílí a dodá jim hedvábný lesk. Současně zklidňuje citlivou pokožku hlavy a stimuluje vlasové folikuly. Díky jemnému mycímu základu a složení bohatému na aktivní látky budou vaše kadeře husté, lesklé a vyzařující zdravou krásu.

Účinky:

  • regeneruje vlasy
  • zklidňuje pokožku hlavy
  • posiluje vlasy
  • dodává lesk
  • podporuje hustotu

Složení: 

  • ostružiník moruška - dodává vlasům hedvábný lesk, vyživuje, jemně stimuluje vlasové folikuly
  • chrpa - zklidňuje citlivou pokožku hlavy

Typ vlasů:
Pro poškozené vlasy.

Jak aplikovat:
Naneste šampon na mokré vlasy, napěňte a opláchněte. Opakujte podle potřeby.

Vlastnosti

Typ vlasů
poškozené vlasy
Účinek
regenerace poškozených vlasů

O značce Natura Siberica

Ruská značka Natura Siberica se specializuje na výrobu a prodej organické kosmetiky. Její bohatá nabídka zahrnuje kvalitních produkty určeny pro zákazníky všech věkových kategorií.

Všechny výrobky značky Natura Siberica jsou inspirovány divokou přírodou Sibiře a Dálného východu. V jejich složení naleznete například laskavec ocasatý, komonici bílou, sléz velkokvětý a další zajímavé byliny. Mnoho z nich Natura Siberica pěstuje na vlastní farmě v Rusku.

Natura Siberica klade důraz na výzkum a vývoj. Společnost průběžně organizuje dobrodružné expedice, jejichž hlavní náplní je hledání nových ingrediencí. Kromě toho spolupracuje s různými vědeckými institucemi a odbornými pracovišti.

Kosmetika Natura Siberica je účinná, ekologická a v neposlední řadě finančně dostupná. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že v průběhu let obdržela řadu prestižních ocenění a certifikátů. Značka Natura Siberica jistě zaujme všechny, kteří hledají kvalitní kosmetiku za příznivé ceny.