Natura Siberica Fresh Spa Bania Detoxobnovující šampon

Natura Siberica Fresh Spa Bania Detox obnovující šampon
Natura Siberica Fresh Spa Bania Detox obnovující šampon
300 ml
248

Kód: NTR2802 | Skladem
1
Zásilkovna
úterý 7. 7. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 7. 2020

Popis produktu Natura Siberica Fresh Spa Bania Detox
Vlastnosti

Popis:
Obnovující přírodní šampon Fresh Spa Bania Detox z portfolia ruské značky organické kosmetiky Natura Siberica navrací kadeřím zdraví, sílu a lesk. „Medový nápoj“, regenerační bio-šampon Natura Siberica Bania Detox, jemně čistí, intenzivně hydratuje a vyživuje a obnovuje poškozenou strukturu vašich vlasů. Současně pomáhá udržovat pigmenty ve vlasech, a brání tak vymývání barvy. Vaše kadeře budou hebké, lesklé, snadno upravitelné a zářící zdravou krásou.

Účinky:

  • regeneruje vlasy
  • šetrně čistí
  • vyživuje a hydratuje
  • obnovuje vlasovou strukturu
  • prodloužuje sytost barvy
  • posiluje, dodává lesk

Složení: 

  • sibiřský přírodní med z pylu pohanky a květu akátu - obnovuje vlasy, vrací jim pružnost, pevnost a lesk
  • organický extrakt z jeřabin - obnovuje vlasovou strukturu, vyživuje vlasovou pokožku, zanechává vlasy měkké a zvládnutelné, pomáhá zachovávat jasnost barev
  • chmel

Typ vlasů:
Pro všechny typy, zejména pro vlasy poškozené, barvené.

Jak aplikovat:
Naneste šampon na mokré vlasy, napěňte a opláchněte. Opakujte podle potřeby.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy, poškozené vlasy
Účinek
ochrana barvy, regenerace
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Natura Siberica

Ruská značka Natura Siberica se specializuje na výrobu a prodej organické kosmetiky. Její bohatá nabídka zahrnuje kvalitních produkty určeny pro zákazníky všech věkových kategorií.

Všechny výrobky značky Natura Siberica jsou inspirovány divokou přírodou Sibiře a Dálného východu. V jejich složení naleznete například laskavec ocasatý, komonici bílou, sléz velkokvětý a další zajímavé byliny. Mnoho z nich Natura Siberica pěstuje na vlastní farmě v Rusku.

Natura Siberica klade důraz na výzkum a vývoj. Společnost průběžně organizuje dobrodružné expedice, jejichž hlavní náplní je hledání nových ingrediencí. Kromě toho spolupracuje s různými vědeckými institucemi a odbornými pracovišti.

Kosmetika Natura Siberica je účinná, ekologická a v neposlední řadě finančně dostupná. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že v průběhu let obdržela řadu prestižních ocenění a certifikátů. Značka Natura Siberica jistě zaujme všechny, kteří hledají kvalitní kosmetiku za příznivé ceny.

Recenze Natura Siberica Fresh Spa Bania Detox