Nasomatto Pardon parfémový extrakt odstřik pro muže

2×
Nasomatto Pardon parfémový extrakt odstřik pro muže
Nasomatto Pardon parfémový extrakt odstřik pro muže
2 ml odstřik
284

Kód: NST3411 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 18. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 18. 5. 2021

Popis Nasomatto Pardon
Složení

Pardon je dřevitá gurmánská vůně pro muže od nizozemské značky nikových (niche) parfémů Nasomatto, která je známá svým smělým přístupem, vysokou mírou autentičnosti a modernosti a zaměřením především na skutečné znalce. Nasomatto záměrně cílí na náročné zákazníky se silným zájmem o vytříbené parfumerské umění a požitkářské potěšení smyslů. Zcela v souladu se svým unikátním až kontroverzním přístupem k parfumérství dal zakladatel Nasomatto, italský návrhář vůní Alessandro Gualtieri, své značce název, který se dá z italštiny přeložit jako „bláznivý nos“. Parfém Pardon je vonným ztvárněním vrcholné mužné elegance.

Cílem parfému Nasomatto Pardon je, jak sám tvůrce Alessandro Gualtieri uvádí, „evokovat přesvědčivost vrcholné mužné elegance a šarmu“. Pardon uchopuje temnou, dřevitou bohatost a s vytříbenou lehkostí a hladkostí ji posunuje jemnějším směrem. Jak naznačuje již název, odkazující ke společenské slušnosti a ušlechtilosti, parfém Pardon patří mezi vonnými díly značky Nasomatto mezi ty méně intenzivní. Vůně tohoto neobyčejného parfému přesvědčuje o své mužné eleganci a osobitém kouzlu spojením svůdnosti a vytříbené kultivovanosti. Alessandro Gualtieri předvedl další neočekávaný mistrovský kousek, když dokázal vytvořit vůni evokující kouzlo „zlatých starých časů“, a současně vrcholně moderní.

Nesmírně nápaditá vonná kompozice parfému Pardon, zahalená, jak je pro značku Nasomatto zvykem, tak trochu tajemstvím, se v hlavě otevírá akordy magnolie a dalších květů. V srdci zavoní hořká čokoláda, fazole tonka a skořice a základ sestává z tónů agarového a santalového dřeva. V celkovém aroma se prolínají dřevité, hřejivě kořenité, sladké, balzámové, oudové a kakaové aspekty tak, že výsledný efekt je nesmírně nevšední, bohatý, mužný, elegantní a nevtíravě smyslný. Nasomatto Pardon je vůní pravých gentlemanů, kteří si získávají pozornost jakoby mimoděk a okouzlují nenucenou elegancí a šarmem.

Výjimečný parfém Nasomatto Pardon se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe ale jeho hřejivá stránka vynikne v chladnějších měsících. Svého nositele zahalí do vytříbené, mužně elegantní aury a pomůže mu nenuceným způsobem podtrhnout jeho osobitý šarm. Tento parfém si zamilují zejména muži, kteří mají rádi opravdu originální vůně, vytvořené pro náročné zákazníky. Vyzkoušet by ho pak rozhodně měl také každý muž, kterého oslovuje nápadité spojení dřevitých, gurmánských a pikantních stránek v parfému vyznačujícím se unikátní, nenásilně přesvědčivou evokativností.

Parfém Nasomatto Pardon je nesmírně nápaditý také svým balením. Krásný designový flakon zdobí výrazný tmavý uzávěr a doplňuje elegantní tmavá krabička. Upoutá také tmavožluté zbarvení náplně. Vyzkoušejte parfém od směle unikátní nizozemské značky a zamilujte se do vůně ztvárňující vrcholnou mužnou eleganci. Nasomatto Pardon může také být skvělým dárkem pro pravého znalce parfémů z vašeho okolí, kterému chcete dopřát něco skutečně svrchovaně originálního.

Nasomatto Pardon – mužná, elegantní, bohatá i smyslná vůně pro pravé gentlemany.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
magnólie, květy
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
hořká čokoláda, skořice, tonka fazole
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, agarové dřevo
Druh vůně
kořenitá

O značce Nasomatto

Nevšední niche parfémy Nasomatto nikoho nenechají lhostejným! Značka Nasomatto si totiž dala za cíl vytvářet neobyčejné, extravagantní a zároveň velice vytříbené vůně, které dokážou zaujmout i šokovat! Firma byla založena v roce 2007 v Amsterdamu. Jejím zakladatelem je italský návrhář niche parfémů Alessandro Gualtieri, který má zálibu ve vytváření odvážných, provokativních a velice emotivních parfémů.
Název značky Nasomatto znamená v překladu „bláznivý nos“ a o tom, že jsou niche parfémy Nasomatto skutečně netypické až bláznivé, svědčí i jednotlivé názvy parfémů, jako je např. Absinth, Narcotic, Blamage nebo Pardon.
Nasomatto jsou skutečně výjimečné a lehce kontroverzní vůně. Zaujmou zejména náročné zákazníky, kteří vyhledávají opravdu něco netradičního. Díky vysoké koncentraci je aroma parfémů Nasomatto skutečně intenzivní. Vůně se ukrývají v minimalistických lahvičkách ze silného skla a punc unikátnosti a extravagance jim dodává kontrastní uzávěr.

Recenze Nasomatto Pardon2