Nasomatto Hindu Grass parfémový extrakt tester unisex

 • Nasomatto Hindu Grass parfémový extrakt tester unisex
 • Nasomatto Hindu Grass parfémový extrakt tester unisex 1
   více

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
  více informací o TESTERU

  Varianty Nasomatto Hindu Grass

  • Nasomatto Hindu Grass parfémový extrakt tester unisex 30 ml parfémový extrakt tester unisex 30 ml  

  Nahoru

  Popis parfému Nasomatto Hindu Grass

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Hindu Grass je aromatická zelená vůně pro muže a ženy od nizozemské značky nikových (niche) parfémů Nasomatto, která je známá svým smělým přístupem, vysokou mírou autentičnosti a modernosti a zaměřením především na skutečné znalce. Nasomatto záměrně cílí na náročné zákazníky se silným zájmem o vytříbené parfumerské umění a požitkářské potěšení smyslů. Zcela v souladu se svým unikátním až kontroverzním přístupem k parfumérství dal zakladatel Nasomatto, italský návrhář vůní Alessandro Gualtieri, své značce název, který se dá z italštiny přeložit jako „bláznivý nos“. Parfém Hindu Grass je s pro značku typickou originalitou inspirovaný touhou po míru a lásce.

  Ambiciózním kreativním cílem parfému Nasomatto Hindu Grass je, jak sám tvůrce Alessandro Gualtieri uvádí, vydechovat či snad přímo vdechnout celému lidstvu „víru ve světový mír a lásku.“. Hindu Grass je tak „výsledkem pátrání po vřelém citu lidstva“. Poklidná, vyrovnaná a uklidňující vůně Nasomatto Hindu Grass dosahuje žádaného efektu naprosto nekonvenční, odzbrojujícím způsobem konejšivou kompozicí. S ničím nesrovnatelný parfém Hindu Grass („Hinduistická tráva“) svým duchovním, meditativním efektem dokonale dostává jak své inspiraci, tak i názvu, odkazujícímu k tradičnímu indickému filosofickému a náboženskému konceptu založenému na historických duchovních praktikách.

  Ve vonné kompozici parfému Nasomatto Hindu Grass, který jako by měl skutečnou moc sbližovat lidi svou přirozenou přitažlivostí, nalezneme akordy trávy, pačuli a tabáku, provázené zelenými tóny. V celkovém aroma se prolínají dominantní zelené stránky s výrazným atraktivním dotekem pačuli a tabákovými, hřejivě kořenitými i lehkými svěžími a zemitými aspekty tak, že výsledný efekt je nesmírně nevšední, až nebesky poklidný a nesmírně přívětivě konejšivý. Parfém Hindu Grass byl vytvořen, aby uklidňoval, usmiřoval a probouzel v nás to nejlepší, a bez ostychu lze říci, že kdyby se dal světový mír zajistit parfémem, tak by to byl právě Nasomatto Hindu Grass, který by v srdcích celého lidstva zažehl poklidnou lásku…

  Nesmírně originální, harmonický a uklidňující parfém Nasomatto Hindu Grass se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svého nositele vždy spolehlivě zahalí do výjimečné, nádherně konejšivé a přívětivé aury a vyvolá přátelské úsměvy na tvářích všech v okolí. Tento parfém si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi opravdu originální aromatické zelené vůně, vytvořené pro náročné zákazníky. Získá si samozřejmě také každého, kdo hledá harmonický, uklidňující parfém s hlubokou spirituální dimenzí.

  Parfém Nasomatto Hindu Grass je nesmírně nápaditý také svým balením. Krásný designový flakon zdobí světlý uzávěr se zajímavou texturou a doplňuje čistá elegantní krabička. Vyzkoušejte parfém od směle unikátní nizozemské značky a zamilujte se do vůně s odvážně originální inspirací touhou po lásce a míru pro celé lidstvo. Nasomatto Hindu Grass může také být skvělým dárkem pro pravého znalce parfémů z vašeho okolí, kterému chcete dopřát něco skutečně svrchovaně originálního.

  Nasomatto Hindu Grass – poklidná, harmonická a konejšivá aromatická zelená vůně s hlubokým duchovním poselstvím.

  Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  Nahoru

  O značce Nasomatto

  Nevšední niche parfémy Nasomatto nikoho nenechají lhostejným! Značka Nasomatto si totiž dala za cíl vytvářet neobyčejné, extravagantní a zároveň velice vytříbené vůně, které dokážou zaujmout i šokovat! Firma byla založena v roce 2007 v Amsterdamu. Jejím zakladatelem je italský návrhář niche parfémů Alessandro Gualtieri, který má zálibu ve vytváření odvážných, provokativních a velice emotivních parfémů. Název značky Nasomatto znamená v překladu „bláznivý nos“ a o tom, že jsou niche parfémy Nasomatto skutečně netypické až bláznivé, svědčí i jednotlivé názvy parfémů, jako je např. Absinth, Narcotic, Blamage nebo Pardon. Nasomatto jsou skutečně výjimečné a lehce kontroverzní vůně. Zaujmou zejména náročné zákazníky, kteří vyhledávají opravdu něco netradičního. Díky vysoké koncentraci je aroma parfémů Nasomatto skutečně intenzivní. Vůně se ukrývají v minimalistických lahvičkách ze silného skla a punc unikátnosti a extravagance jim dodává kontrastní uzávěr.

  Nahoru

  Nasomatto Hindu Grass recenze

  Co si o Nasomatto Hindu Grass myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu