Přejít na hlavní obsah
Nasomatto China White parfémový extrakt pro ženy
Praktická velikost vhodná na cesty.
Cestovní balení
Složeníkvětinové tóny, dřevité tóny, růže, pižmo, pudrové tóny
Druh vůněkvětinová, dřevitá

China White je květinová dřevitá pižmová vůně pro ženy od nizozemské značky nikových (niche) parfémů Nasomatto, která je známá svým smělým přístupem, vysokou mírou autentičnosti a modernosti a zaměřením především na skutečné znalce. Nasomatto záměrně cílí na náročné zákazníky se silným zájmem o vytříbené parfumerské umění a požitkářské potěšení smyslů. Zcela v souladu se svým unikátním až kontroverzním přístupem k parfumérství dal zakladatel Nasomatto, italský návrhář vůní Alessandro Gualtieri, své značce název, který se dá z italštiny přeložit jako „bláznivý nos“. Parfém China White s pro značku typickou originalitou odhaluje nepoznané krásy citlivosti.

Cílem parfému Nasomatto China White je, jak sám tvůrce Alessandro Gualtieri záměrně tajuplně uvádí, „odhalit skryté bohatství sentimentální výpravy“. China White je tak „výsledkem úsilí po odkrytí síly křehkosti“. A snad jedině u kontroverzností, ale současně tvůrčí genialitou proslulého Alessandra Gualtieriho nikoho nepřekvapí, že svůj další unikátní parfém nazval po přezdívce jednoho druhu heroinu z 80. let.  S tvrdou drogou však má Nasomatto China White společné snad jedině to, že má nádherná, výjimečně poutavá vůně tohoto parfému až návykové kvality…

Ve vonné kompozici parfému China White, zahalené, jak je pro značku Nasomatto zvykem, tak trochu tajemstvím, nalezneme akordy pižma a růže, provázené dalšími květinovými, pudrovitými a dřevitými notami. V celkovém aroma se prolínají dominantní pudrovité a květinové stránky s dřevitými, pižmovými a růžovými aspekty tak, že výsledný efekt je nesmírně nevšední, opojný a okouzlující. China White v sobě působivě spojuje sílu a křehkost a se svou obtížně popsatelnou vůní, kypící unikátním charakterem patří mezi ta nejzdařilejší vonná díla značky Nasomatto. Tento s ničím nesrovnatelný parfém dokáže navždy zlákat i ty nejnáročnější znalkyně skutečného parfumérského umění.

Nesmírně originální, nezaměnitelný a nezapomenutelný parfém Nasomatto China White se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Své nositelce vždy spolehlivě dodá pocit skutečné výjimečnosti a naplní sebefádnější den poutavým nábojem. Tento parfém si zamilují zejména ženy, které mají rády opravdu originální květinové dřevité pižmové vůně, vytvořené pro náročné a odvážné zákaznice. Vyzkoušet by ho pak rozhodně měla také každá žena, která u parfému oceňuje poutavý koncept v pozadí.

Parfém Nasomatto China White je nesmírně nápaditý také svým balením. Krásný designový flakon zdobí výrazný světlý uzávěr a doplňuje elegantní bílá krabička. Vyzkoušejte parfém od směle unikátní nizozemské značky a zamilujte se do vůně, odhalující krásu spojení síly a citlivé křehkosti. Nasomatto China White může také být skvělým dárkem pro pravou znalkyni parfémů z vašeho okolí, které chcete dopřát něco skutečně svrchovaně originálního.

Nasomatto China White – opojná, okouzlující, něžná i intenzivní květinová dřevitá pižmová vůně, inspirovaná krásou a silou křehkosti.

NasomattoChina White parfémový extrakt pro ženy

4×
Doprava zdarma
3 231
Výhodněji o 5%
30 ml
3 050

Skladem | 10 166,67 / 100 ml, vč. DPH | Kód: NST3383
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 12. 12. 2023
Osobní odběr
Již zítra úterý 12. 12. 2023