Nasomatto Absinth parfémový extrakt tester unisex

 • Nasomatto Absinth parfémový extrakt tester unisex
 • Nasomatto Absinth parfémový extrakt tester unisex 1
 • Nasomatto Absinth parfémový extrakt tester unisex 2
   více

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
  více informací o TESTERU

  Varianty Nasomatto Absinth

  • Nasomatto Absinth parfémový extrakt tester unisex 30 ml parfémový extrakt tester unisex 30 ml  

  Nahoru

  Popis parfému Nasomatto Absinth

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Složení

  zelené tóny, vetiver, pelyněk

  Absinth je dřevitá aromatická vůně pro muže a ženy od nizozemské značky nikových (niche) parfémů Nasomatto, která je známá svým smělým přístupem, vysokou mírou autentičnosti a modernosti a zaměřením především na skutečné znalce. Nasomatto záměrně cílí na náročné zákazníky se silným zájmem o vytříbené parfumerské umění a požitkářské potěšení smyslů. Zcela v souladu se svým unikátním až kontroverzním přístupem k parfumérství dal zakladatel Nasomatto, italský návrhář vůní Alessandro Gualtieri, své značce název, který se dá z italštiny přeložit jako „bláznivý nos“. Parfém Absinth s pro značku typickou odvážnou originalitou usiluje o evokaci extrémních emotivních pohnutí…

  Cílem parfému Nasomatto Absinth je, jak sám tvůrce Alessandro Gualtieri uvádí, „evokovat stupně hysterie“. Absinth je tak „výsledkem pátrání po tom, jak stimulovat nezodpovědné chování.“ Žádaného působivého efektu, který rozhodně dostává poutavé a velmi odvážné deklarované inspiraci, dosáhl Alessandro Gualtieri sestavením tak trochu divoké směsi zemitých, dřevitě zelených a suchých, bylinných tónů. Nasomatto Absinth nabízí naprosto výjimečnou vůni s nebývalou a barvitou evokativní silou.

  Parfém Nasomatto Absinth je uchvacující a podmanivý až k návykovosti, ale současně překvapivě přívětivý. Nepůsobí nikterak „agresivně“, ani chaoticky či bláznivě, naopak nabízí přirozeně působící, příjemný olfaktorický zážitek. Alessandro Gualtieri s parfémem Absinth opět předvedl svůj naprosto unikátní talent, když dokázal spojit emotivně evokativní efekt s přívětivostí, ve vůni připomínající hořkosladký okamžik, kdy se země začíná probouzet ze zimního spánku a půda i lístky na loukách se rozvoní prvním jarním deštěm.

  Ve vonné kompozici parfému Nasomatto Absinth nalezneme akordy vetiveru a pelyňku, provázené zelenými tóny. V celkovém aroma se prolínají zelené, aromatické, dřevité, hořké a zemité stránky tak, že výsledný efekt je nesmírně nevšední, podmanivý a výrazně evokativní, ale parfém přitom zůstává nesmírně příjemně nositelný. Parfém Absinth byl sice vytvořen s cílem evokovat výrazná emotivní pohnutí a chladným také nikoho rozhodně nezanechá, ale jeho návykovost je založená především na jeho unikátní, příjemné poutavosti. Nasomatto Absinth je parfémem, který si získá i ty skutečně nejnáročnější znalce pravého parfumérského umění.

  Nesmírně originální, uchvacující a emotivně evokativní parfém Nasomatto Absinth se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit skutečné výjimečnosti a naplní sebefádnější den poutavým nábojem. Tento parfém si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi opravdu originální dřevité aromatické vůně, vytvořené pro náročné a odvážné zákazníky.

  Parfém Nasomatto Absinth je nesmírně nápaditý také svým balením. Krásný designový flakon zdobí výrazný světlý uzávěr se zajímavou texturou. Poutavá je také lehce zakalená barva náplně. Vyzkoušejte parfém od směle unikátní nizozemské značky a zamilujte se do vůně s odvážně originální inspirací emotivní svobodou nezodpovědného chování. Nasomatto Absinth může také být skvělým dárkem pro pravého znalce parfémů z vašeho okolí, kterému chcete dopřát něco skutečně svrchovaně originálního.

  Nasomatto Absinth – podmanivá, poutavá a evokativní dřevitá aromatická vůně, inspirovaná výraznými emocemi.

  Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  Nahoru

  O značce Nasomatto

  Nevšední niche parfémy Nasomatto nikoho nenechají lhostejným! Značka Nasomatto si totiž dala za cíl vytvářet neobyčejné, extravagantní a zároveň velice vytříbené vůně, které dokážou zaujmout i šokovat! Firma byla založena v roce 2007 v Amsterdamu. Jejím zakladatelem je italský návrhář niche parfémů Alessandro Gualtieri, který má zálibu ve vytváření odvážných, provokativních a velice emotivních parfémů. Název značky Nasomatto znamená v překladu „bláznivý nos“ a o tom, že jsou niche parfémy Nasomatto skutečně netypické až bláznivé, svědčí i jednotlivé názvy parfémů, jako je např. Absinth, Narcotic, Blamage nebo Pardon. Nasomatto jsou skutečně výjimečné a lehce kontroverzní vůně. Zaujmou zejména náročné zákazníky, kteří vyhledávají opravdu něco netradičního. Díky vysoké koncentraci je aroma parfémů Nasomatto skutečně intenzivní. Vůně se ukrývají v minimalistických lahvičkách ze silného skla a punc unikátnosti a extravagance jim dodává kontrastní uzávěr.

  Nahoru

  Hodnocení Nasomatto Absinth

  Co si o Nasomatto Absinth myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Limited offer niche 2017

  Menu