Nars Eye & Cheek Palette paleta očních stínů a tvářenek

Nars Eye & Cheek Palette paleta očních stínů a tvářenek
Nars Eye & Cheek Palette paleta očních stínů a tvářenek
odstín At First Sight 4,3 g

Kód: NRS0734 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Nars Eye & Cheek Palette

Paleta očních stínů a tvářenek Eye & Cheek Palette At First Sight z portfolia francouzské značky Nars podtrhuje krásu pohledu a dodává přitažlivý ruměnec tvářím.

Praktická paletka se 4 očními stíny a dvěma odstíny tvářenky Nars Eye & Cheek Palette umožňuje vytvořit denní i večerní líčení podle vašich představ. Odstíny jsou skvěle kombinovatelné, dají se vrstvit, a můžete tak zvolit intenzitu nalíčení pro různé příležitosti.

Vlastnosti:

  • podtrhuje krásu očí
  • zvýrazňuje lícní kosti
  • dodává přitažlivý ruměnec
  • praktické balení je vhodné na cesty

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte na oční víčka štětečkem, aplikátorem nebo prsty. Tvářenku aplikujte štětcem na lícní kosti.

Napsali jsme o Nars Eye & Cheek Palette
Články

O značce Nars

Značka Nars způsobila naprostou revoluci ve světě krásy a její inovativní kosmetické produkty s oblibou používají profesionální vizážisté po celém světě. Nars nabízí jedinečnou dekorativní kosmetiku a mimořádně kvalitní pečující kosmetiku pro dokonalou pleť. Jestliže chcete být krásná v souladu s aktuálními trendy, zvolte kosmetiku Nars!

Francouzskou inovativní kosmetickou značku Nars založil v roce 1994 Francois Nars, který začal svou kariéru jako make-up artista slavných hvězd. Na základě svých zkušeností s vizážistikou se proto rozhodnul založit svou vlastní kosmetickou firmu, o kterou začal být hned po uvedení velký zájem. Zejména dekorativní kosmetika Nars proslula svými netradičními názvy jednotlivých odstínů.

V současné době patří značka Nars mezi nejpopulárnější značky dekorativní a pleťové kosmetiky. S kosmetikou Nars velice snadno docílíte profesionálního vzhledu, aniž byste musela navštěvovat kosmetický salón.

Recenze Nars Eye & Cheek Palette