Narciso Rodriguez Narciso Rougetoaletní voda pro ženy

7×
Narciso Rodriguez Narciso Rouge toaletní voda pro ženy
Narciso Rodriguez Narciso Rouge toaletní voda pro ženy
Výprodej
Doporučená maloobchodní cena
2 420

Ušetříte 40%
90 ml
1 452

Kód: NAR01562 | Skladem
1
Dárek pro vás
Nakupte produkty značky Narciso Rodriguez nad 999 Kč a máte od nás voňavé tělové mléko jako pozornost.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
pondělí 8. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra neděle 7. 6. 2020

Popis parfému Narciso Rodriguez Narciso Rouge
Složení

Dámská toaletní voda Narciso Rodriguez Narciso Rouge je opojným protějškem parfémované vody téhož jména. Stejně jako ona oslavuje kouzlo ženské přitažlivosti a jemné umění svádět, avšak nyní s rafinovaným, diskrétně dramatickým nádechem.

  • mimořádně ženská, květinovo-orientální vůně
  • oslavuje kouzlo přitažlivosti a jemné umění svádět
  • součástí kolekce vůní NARCISO

Složení vůně
Vznešená a zářivá vonná kompozice vás uvítá nádherným květinovým pugétem z konvalinek a okvětních plátků růží. Tyto esence postupně ustupují čistě pižmovému srdci, jež je charakteristickým podpisem všech vůní z kolekce NARCISO. Základ toaletní vody je v podání teplých, dřevitých tónů tonka bobů a černého a bílého cedru.

Příběh vůně
Jednoduchý skleněný flakon ve tvaru kostky, která zevnitř vyzařuje zářivě červené světlo, odráží tajemství a kouzlo ukryté v toaletní vodě Narciso Rouge. Jeho obdélníkový, taktéž transparentní uzávěr přidává vůni další prvek mystiky a odhaluje její vynikající uměleckou i architektonickou podobu.

Múzou kolekce vůní NARCISO se stala modelka Raquel Zimmermann. Bez jakékoliv námahy perfektně ztělesňuje záhadnou povahu ženské duality. Vyzařuje z ní nepopsatelné osobní kouzlo, přirozená krása a naprostá sebejistota. S jejím smyslným, upřeným a fascinujícím pohledem, který vyvolává zranitelnost i sílu, půvab i vášeň, pak umění svádění dosahuje svého vrcholu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
konvalinka, okvětní plátky růže, brambořík
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pižmo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, cedrové dřevo, vetiver
Druh vůně
orientální, květinová, dřevitá

O značce Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez je módní návrhář s kubánskými kořeny a jedinečným stylem ovlivněným třemi vlivy – americkým, evropským a latinsko-americkým.

Má svou vlastní specifickou vizi o nadčasové eleganci, ve které se klasika potkává s modernou. Tyto rysy, tvořící srdce jeho módních kolekcí, se odrážejí i ve všech jeho vůních.

První dámský parfém Narciso Rodriquez byl uveden na trh v roce 2003. Dnes si už pod značkou Narciso Rodriquez můžete vybírat z desítek prvotřídních vůní, na jejichž tvorbě se podílejí známí mistři parfémářského umění.

Recenze Narciso Rodriguez Narciso Rouge