Narciso Rodriguez Narciso Rouge toaletní voda pro ženy

8×
Narciso Rodriguez Narciso Rouge toaletní voda pro ženy
Narciso Rodriguez Narciso Rouge toaletní voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 950

Ušetříte 25%
50 ml
1 449

Kód: NAR01561 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 23. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 23. 6. 2021

Popis Narciso Rodriguez Narciso Rouge
Složení

Dámská toaletní voda Narciso Rodriguez Narciso Rouge je opojným protějškem parfémované vody téhož jména. Stejně jako ona oslavuje kouzlo ženské přitažlivosti a jemné umění svádět, avšak nyní s rafinovaným, diskrétně dramatickým nádechem.

  • mimořádně ženská, květinovo-orientální vůně
  • oslavuje kouzlo přitažlivosti a jemné umění svádět
  • součástí kolekce vůní NARCISO

Složení vůně
Vznešená a zářivá vonná kompozice vás uvítá nádherným květinovým pugétem z konvalinek a okvětních plátků růží. Tyto esence postupně ustupují čistě pižmovému srdci, jež je charakteristickým podpisem všech vůní z kolekce NARCISO. Základ toaletní vody je v podání teplých, dřevitých tónů tonka bobů a černého a bílého cedru.

Příběh vůně
Jednoduchý skleněný flakon ve tvaru kostky, která zevnitř vyzařuje zářivě červené světlo, odráží tajemství a kouzlo ukryté v toaletní vodě Narciso Rouge. Jeho obdélníkový, taktéž transparentní uzávěr přidává vůni další prvek mystiky a odhaluje její vynikající uměleckou i architektonickou podobu.

Múzou kolekce vůní NARCISO se stala modelka Raquel Zimmermann. Bez jakékoliv námahy perfektně ztělesňuje záhadnou povahu ženské duality. Vyzařuje z ní nepopsatelné osobní kouzlo, přirozená krása a naprostá sebejistota. S jejím smyslným, upřeným a fascinujícím pohledem, který vyvolává zranitelnost i sílu, půvab i vášeň, pak umění svádění dosahuje svého vrcholu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
brambořík, okvětní plátky růže, konvalinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pižmo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, vetiver, cedrové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová, dřevitá

O značce Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez je newyorský návrhář kubánského původu, který se proslavil svým unikátním stylem s mixem americké, evropské a kubánské kultury. A stejně tak originální, jako modely jeho značky, jsou i Narciso Rodriguez parfémy.

Narciso Rodriguez se narodil roku 1961 v New Jersey, vystudoval uměleckou školu a zkušenosti ve světě módy sbíral díky práci pro různé oděvní značky. Největší zlom v jeho kariéře přišel roku 1996, kdy navrhl svatební šaty pro Carolyn Bessette, která se vdala za Johna F. Kennedyho mladšího. Od té doby znal jméno Narciso Rodriguez každý. V roce 2008 jeho šaty oblékla dokonce Michelle Obama, a to rovnou na oslavu triumfálního vítězství svého manžela v prezidentských volbách.

V roce 2003 spatřil světlo světa první Narciso Rodriguez parfém. Nyní jich má značka na kontě několik desítek. Vyzkoušejte například dámskou toaletní vodu Narciso Rodriguez For Her plnou květinových a chypre tónů, květinovo-dřevitou vůni Narciso Rodriguez Narciso, nebo svůdnou Narciso Poudrée, ve které ucítíte bulharskou růži a cedr. Pánové si přijdou na své pro změnu s aromatickou parfémovanou vodou Narciso Rodriguez For Him či s dřevitou Narciso Rodriguez Bleu Noir. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani ikonické pižmové vůně Narciso Rodriguez Pure Musc či Narciso Rodriguez Fleur Musc.

Recenze Narciso Rodriguez Narciso Rouge8