Narciso Rodriguez Narciso Poudréeparfémovaná voda pro ženy

56×
Narciso Rodriguez Narciso Poudrée parfémovaná voda pro ženy
Narciso Rodriguez Narciso Poudrée parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
2 740

Ušetříte 23%
90 ml
2 109

Kód: NAR0828 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 29. 9. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 29. 9. 2020

Popis parfému Narciso Rodriguez Narciso Poudrée
Složení

Odhalte svou ženskost, která se ukrývá ve hluboko ve vašem jádru. Tím nejsvůdnějším způsobem se o to postará parfémovaná voda pro ženy Narciso Rodriguez Narciso Poudrée. Jen těžko byste hledali vůni, která je tak něžná a silná zároveň.

  • návyková svůdná vůně
  • ztělesňuje extrémy přitažlivosti a umění svádění
  • flakon je kombinací logiky, prosté krásy a čistoty

Složení vůně
Intenzivní ženskou smyslnost dodává vůni hned v úvodu bulharská růže, která si spolu s jasmínem získá vaši plnou pozornost svými sametovými tóny. Poté co mírně poodstoupí květinový úvod, vystoupí do popředí akordy pižma ztělesňující diskrétní luxus a intimitu. Smyslnost propůjčí vonné kompozici nasládlé cedrové dřevo a vetiver, které zanechají hedvábnou stopu.

Příběh vůně
Narciso Rodriguez si dal za cíl vytvořit extrémně sexy vůni, která by byla odrazem ženskosti a smyslnosti. Svůdný obsah ukrývá něžný flakon, dokonale vyvažující geometrii a lidskou měkkost. Lahvička evokuje sametovost pokožky a podtrhává svůdnou povahu této parfémované vody.

Tváří vůně Narciso Poudrée se stala Raquel Zimmermann se svým jedinečně křehkým půvabem a čistým kouzlem, jejíž pohled přitahuje i dráždí.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
jasmín, bulharská růže
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pižmo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedrové dřevo, vetiver
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez je módní návrhář s kubánskými kořeny a jedinečným stylem ovlivněným třemi vlivy – americkým, evropským a latinsko-americkým.

Má svou vlastní specifickou vizi o nadčasové eleganci, ve které se klasika potkává s modernou. Tyto rysy, tvořící srdce jeho módních kolekcí, se odrážejí i ve všech jeho vůních.

První dámský parfém Narciso Rodriquez byl uveden na trh v roce 2003. Dnes si už pod značkou Narciso Rodriquez můžete vybírat z desítek prvotřídních vůní, na jejichž tvorbě se podílejí známí mistři parfémářského umění.

Recenze Narciso Rodriguez Narciso Poudrée56