Narciso Rodriguez Narciso Poudréeparfémovaná voda pro ženy

51×
Narciso Rodriguez Narciso Poudrée parfémovaná voda pro ženy
Narciso Rodriguez Narciso Poudrée parfémovaná voda pro ženy
2 740

Ušetříte 29%
90 ml
1 944

Kód: NAR0828 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Narciso Rodriguez Narciso Poudrée
Složení

Odhalte svou ženskost, která se ukrývá ve hluboko ve vašem jádru. Tím nejsvůdnějším způsobem se o to postará parfémovaná voda pro ženy Narciso Rodriguez Narciso Poudrée. Jen těžko byste hledali vůni, která je tak něžná a silná zároveň.

  • návyková svůdná vůně
  • ztělesňuje extrémy přitažlivosti a umění svádění
  • flakon je kombinací logiky, prosté krásy a čistoty

Složení vůně
Intenzivní ženskou smyslnost dodává vůni hned v úvodu bulharská růže, která si spolu s jasmínem získá vaši plnou pozornost svými sametovými tóny. Poté co mírně poodstoupí květinový úvod, vystoupí do popředí akordy pižma ztělesňující diskrétní luxus a intimitu. Smyslnost propůjčí vonné kompozici nasládlé cedrové dřevo a vetiver, které zanechají hedvábnou stopu.

Příběh vůně
Narciso Rodriguez si dal za cíl vytvořit extrémně sexy vůni, která by byla odrazem ženskosti a smyslnosti. Svůdný obsah ukrývá něžný flakon, dokonale vyvažující geometrii a lidskou měkkost. Lahvička evokuje sametovost pokožky a podtrhává svůdnou povahu této parfémované vody.

Tváří vůně Narciso Poudrée se stala Raquel Zimmermann se svým jedinečně křehkým půvabem a čistým kouzlem, jejíž pohled přitahuje i dráždí.

Složení

Hlava
jasmín, bulharská růže
Srdce
pižmo
Základ
cedrové dřevo, vetiver
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez je módní návrhář s kubánskými kořeny a jedinečným stylem ovlivněným třemi vlivy – americkým, evropským a latinsko-americkým.

Má svou vlastní specifickou vizi o nadčasové eleganci, ve které se klasika potkává s modernou. Tyto rysy, tvořící srdce jeho módních kolekcí, se odrážejí i ve všech jeho vůních.

První dámský parfém Narciso Rodriquez byl uveden na trh v roce 2003. Dnes si už pod značkou Narciso Rodriquez můžete vybírat z desítek prvotřídních vůní, na jejichž tvorbě se podílejí známí mistři parfémářského umění.

Recenze Narciso Rodriguez Narciso Poudrée