Narciso Rodriguez For Her Musc Noir parfémovaná voda pro ženy

2×
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir parfémovaná voda pro ženy
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir parfémovaná voda pro ženy
Nové
100 ml
3 090

Kód: NAR01731 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Narciso Rodriguez For Her Musc Noir
Složení

Vaše vnitřní krása možná není očím viditelná, ale parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir ji dokáže zvýraznit a stane se tak na vás nepřehlédnutelnou. Odhalte svou přirozenou ženskou smyslnost s touto mimořádně návykovou vůní.

  • orientální květinová vůně s pižmovými tóny
  • tajuplnější interpretace původní Narciso Rodriguez For Her
  • představena v roce 2021

Složení vůně
Jako první ucítíte švestku, která působí velmi harmonicky a je světlým aspektem této vonné kompozice. Po chvíli se dostane do popředí jemná vůně otočníku s vanilkovým vyzněním, hřejivě sladké pižmo, které nesmí chybět, a tóny růže. Temnější aspekt pak přináší semiš, vytvářející k úvodu smyslný kontrast. Nejvíce se projeví při doznívání vůně.

Příběh vůně
S cílem vzdát hold ženské tajuplnosti, smyslnosti a vnitřní kráse vznikla vůně Narciso Rodriguez For Her Musc Noir. Navazuje je původní ikonickou vůní For Her a rozvíjí její temnější intenzivnější aspekty, které jsou v této parfémované vodě zřetelnější.

Také tvar flakonu a jeho elegantní design zůstává. Poprvé je však jeho sklo zcela čiré, a naplno tak odhaluje jemnou růžovou parfémovanou vodu uvnitř. Černé víčko jí vytváří kontrast a současně tím odkazuje k temnějším aspektům vonné kompozice.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
švestka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pižmo, otočník
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
semiš
Druh vůně
květinová, pižmová

O značce Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez je newyorský návrhář kubánského původu, který se proslavil svým unikátním stylem s mixem americké, evropské a kubánské kultury. A stejně tak originální, jako modely jeho značky, jsou i Narciso Rodriguez parfémy.

Narciso Rodriguez se narodil roku 1961 v New Jersey, vystudoval uměleckou školu a zkušenosti ve světě módy sbíral díky práci pro různé oděvní značky. Největší zlom v jeho kariéře přišel roku 1996, kdy navrhl svatební šaty pro Carolyn Bessette, která se vdala za Johna F. Kennedyho mladšího. Od té doby znal jméno Narciso Rodriguez každý. V roce 2008 jeho šaty oblékla dokonce Michelle Obama, a to rovnou na oslavu triumfálního vítězství svého manžela v prezidentských volbách.

V roce 2003 spatřil světlo světa první Narciso Rodriguez parfém. Nyní jich má značka na kontě několik desítek. Vyzkoušejte například dámskou toaletní vodu Narciso Rodriguez For Her plnou květinových a chypre tónů, květinovo-dřevitou vůni Narciso Rodriguez Narciso, nebo svůdnou Narciso Poudrée, ve které ucítíte bulharskou růži a cedr. Pánové si přijdou na své pro změnu s aromatickou parfémovanou vodou Narciso Rodriguez For Him či s dřevitou Narciso Rodriguez Bleu Noir. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani ikonické pižmové vůně Narciso Rodriguez Pure Musc či Narciso Rodriguez Fleur Musc.

Recenze Narciso Rodriguez For Her Musc Noir2