Naras Palettepaleta dekorativní kosmetiky velká

22×
Naras Palette paleta dekorativní kosmetiky velká
Naras Palette paleta dekorativní kosmetiky velká
78 color

Kód: NAS0814 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a v košíku si můžete vybrat jeden z Discovery Boxů plných parfémovými a kosmetickými hity.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Naras Palette
Vlastnosti

Popis:
Paleta dekorativní kosmetiky Naras Palette je profesionálním pomocníkem na cestě za dokonalým nalíčením. Kombinace šedesáti různých očních stínů, dvanácti lesků na rty a rtěnek a šesti tvářenek je zárukou precizního nalíčení jako od profesionálního maskéra. Paleta kosmetiky Naras Palette je doplněna o dostatečně velké zrcátko, které vám umožní upravit své nalíčení kdekoliv a kdykoliv. Paleta navíc obsahuje i dva oboustranné pěnové aplikátory, které zaručují precizní nanesení očních stínů na oční víčka. Líčidla ukrytá v paletě Naras Palette zajistí výrazné nalíčení očí a zdůrazní přirozené linie lícních kostí a tvar rtů.

Účinky:

  • zvýrazní tvar očí a rtů
  • jednoduše se nanášejí díky přiloženým aplikátorům
  • sada obsahuje zrcátko pro kontrolu líčení
  • zdůrazní přirozené linie lícních kostí
  • skvěle přilnou k pleti i očním víčkům

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
voděodolný

O značce Naras

Naras je čínská značka dekorativní kosmetiky, která se na trhu objevila v roce 2007. Od této doby si získala velkou oblibu, a to především svými jedinečnými paletkami, které nabízejí širokou škálu sytých barevných odstínů pro dokonalé nalíčení.
Dekorativní kosmetika Naras se vyznačuje svojí kvalitou a vysoce pigmentovanými barvami, které dokonale přilnou k pleti a vydrží v perfektním stavu po celý den! Jednotlivé barevné odstíny jsou navrhovány v souladu s aktuálními trendy v dekorativní kosmetice.
Luxusní paletky Naras vám umožní zvolit si každý den jiný styl líčení podle vašeho oblečení, příležitosti či nálady! Takto bude vaše líčení vždy unikátní a neotřelé! Díky praktickým paletkám můžete mít navíc všechny vaše oblíbené barevné odstíny na jednom místě. S jedinečnou dekorativní kosmetikou Naras si budete moci kdykoliv velice snadno vykouzlit nalíčení jako od profesionálního vizážisty!

Recenze Naras Palette