Myrurgia Maja

tělové mléko pro ženy 400 ml

Myrurgia Maja tělové mléko pro ženy 400 ml
Myrurgia Maja tělové mléko pro ženy 400 ml
tělové mléko pro ženy 400 ml

Kód: MYR0382 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Myrurgia Maja
tělové mléko pro ženy 400 ml

Popis parfému Myrurgia Maja

Tělové mléko Myrurgia Maja dokonale doplní vůni ze stejnojmenné řady. Mléko účinně vyživí vaši pokožku a dodá jí tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání bude vaše kůže sametově hebká a neodolatelně jemná.

O značce Myrurgia

Španělská značka Myrurgia přináší nebývale smyslné a vášnivé parfémy plné emocí a svěžesti, které probudí vaše nespoutané já! První parfémy Myrurgia se na trhu objevili v roce 1916, kdy tuto značku založil bohatý katalán Raymon Monegal, který se rozhodl vyrábět a distribuovat parfémy. Později svoji firmu začal vést se svým synem a pod tímto rodinným vedením začala firma velice rychle vzkvétat.

Mezi legendární vůně této značky patří dámský parfém Maja, který byl inspirován temperamentním španělským tancem. Tento parfém se na trhu objevil v roce 1918 a dočkal se také své úspěšné reedice v roce 1945. Španělské parfémy Myrurgia ve vás odhalí skrytou vášeň a emoce. Jejich živočišné aroma podtrhne vaši přitažlivost a sex-appeal. Objevte sílu opravdové touhy a vášně, která je ukrytá v parfémech Myrurgia!

 

Recenze Myrurgia Maja

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!