Murad Environmental Shield

noční hydratační krém

Murad Environmental Shield noční hydratační krém
Murad Environmental Shield noční hydratační krém
Murad Environmental Shield noční hydratační krém
50 ml

Kód: MUA1447 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Murad Environmental Shield
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Murad Environmental Shield

O pleť je potřeba pečovat také večer. Noční péče Murad Environmental Shield ošetřuje pleť během spánku a dodává jí vše potřebné.

Vlastnosti:

  • poskytuje pleti dlouhodobou a intenzivní hydrataci
  • regeneruje a vitalizuje
  • navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutou
  • navrací pleti mladistvý vzhled

Jak používat:
Naneste krém na očištěnou pleť a jemnými, krouživými pohyby jej vetřete. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každý večer.

Vlastnosti

Kdy používat
na noc
Konzistence
krém
Podle problému pleti
hydratace, rozjasnění a vitalita, zpevnění a lifting
Typ pleti
pro všechny typy pleti, vrásky a zralá pleť
Účinek
hydratace, lifting a zpevnění, rozjasnění
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Murad

Již více než 25 let značka Murad nabízí svým zákazníkům klinické přípravky pro péči o pleť, s cílem učinit zdravou a krásnou pleť dostupnou pro každého. Zakladatel společnosti Dr. Murad je přesvědčen, že s lepší pletí je lepší také život.
Moderní lékař dodává pod značkou Murad na trh vysoce kvalitní výrobky, které zdokonalují pleť. Lékař však prosazuje zároveň s používáním přípravků Murad také dodržování zdravé výživy, konzumaci kvalitních potravinových doplňků a pravidelné cvičení, které pomáhá lépe zvládat stres a umožňuje užívat si pocitu štěstí.
Hlavní myšlenkou značky je, že vypadat lépe znamená žít lépe a cítit se lépe. Protizánětlivé, antioxidační a hydratační kosmetické přípravky společnost doplnila o kvalitní potravinové doplňky, sluneční kosmetiku a přípravky proti hormonálnímu stárnutí. V roce 2010 odhalil Dr. Murad tajemství hydratace pleti a zachování její mladistvého vzhledu pomocí akumulace vody do každé pleťové buňky.
Od roku 2013 se značka zaměřila na novou linii léčby, která se týkala pleťových pórů. Pomocí technologie Reform™ odstraňuje z pleti černé tečky i ucpané a rozšířené póry. Dopřejte své pleti kvalitní kosmetiku, která ji udrží dlouho zdravou, svěží a krásnou!