Murad Age Reform

vyhlazující sérum na rty s kyselinou hyaluronovou

Murad Age Reform vyhlazující sérum na rty s kyselinou hyaluronovou
Murad Age Reform vyhlazující sérum na rty s kyselinou hyaluronovou
Murad Age Reform vyhlazující sérum na rty s kyselinou hyaluronovou
10 ml

Kód: MUA1476 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Murad Age Reform
10 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Murad Age Reform

Speciální péče o rty Murad Age Reform zajistí, že budou vaše rty ještě krásnější.

Vlastnosti:

  • snižuje výskyt drobných vrásek
  • stimuluje prokrvení rtů
  • zanechává rty vláčné a sametově jemné

Jak používat:
Malé množství naneste na čisté rty a jejich okolí a nechte vstřebat.

Vlastnosti

Konzistence
balzám
SPF
bez SPF

O značce Murad

Již více než 25 let značka Murad nabízí svým zákazníkům klinické přípravky pro péči o pleť, s cílem učinit zdravou a krásnou pleť dostupnou pro každého. Zakladatel společnosti Dr. Murad je přesvědčen, že s lepší pletí je lepší také život.
Moderní lékař dodává pod značkou Murad na trh vysoce kvalitní výrobky, které zdokonalují pleť. Lékař však prosazuje zároveň s používáním přípravků Murad také dodržování zdravé výživy, konzumaci kvalitních potravinových doplňků a pravidelné cvičení, které pomáhá lépe zvládat stres a umožňuje užívat si pocitu štěstí.
Hlavní myšlenkou značky je, že vypadat lépe znamená žít lépe a cítit se lépe. Protizánětlivé, antioxidační a hydratační kosmetické přípravky společnost doplnila o kvalitní potravinové doplňky, sluneční kosmetiku a přípravky proti hormonálnímu stárnutí. V roce 2010 odhalil Dr. Murad tajemství hydratace pleti a zachování její mladistvého vzhledu pomocí akumulace vody do každé pleťové buňky.
Od roku 2013 se značka zaměřila na novou linii léčby, která se týkala pleťových pórů. Pomocí technologie Reform™ odstraňuje z pleti černé tečky i ucpané a rozšířené póry. Dopřejte své pleti kvalitní kosmetiku, která ji udrží dlouho zdravou, svěží a krásnou!