MURAD AGE REFORM gelový oční krém proti vráskám | notino.cz

Murad Age Reform

gelový oční krém proti vráskám

Murad Age Reform gelový oční krém proti vráskám
Murad Age Reform gelový oční krém proti vráskám
Murad Age Reform gelový oční krém proti vráskám
Murad Age Reform gelový oční krém proti vráskám
Murad Age Reform gelový oční krém proti vráskám
Murad Age Reform gelový oční krém proti vráskám
Doprava zdarma
15 ml
2 369

Kód: MUA1452 | Zbývá posledních 1 ks
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Murad Age Reform

Popis:
Gelový oční krém proti vráskám Age Reform Intensive Wrinkle Reducer z portfolia značky klinických přípravků pro péči o pleť Murad viditelně omlazuje váš pohled.

Krém na oční okolí Murad Age Reform výrazně redukuje vějířkovité vrásky a intenzivně zpevňuje jemnou pleť kolem očí. Unikátní technologie Durian Cell Reform® podporuje pronikání a absorpci omlazujících aktivních látek. Pleť v okolí očí bude obnovená, její textura vytříbená a váš pohled získá zpět mladistvou krásu.

Účinky:

  • omlazuje, obnovuje
  • intenzivně zpevňuje (až o 40 % již po prvním použití)
  • redukuje vějířkovité vrásky
  • tříbí texturu
  • projasňuje

Složení:

  • extrakt durianu - má antioxidační, protizánětlivé účinky, hydratuje, omlazuje
  • extrakt z vinných semen
  • kvasnicový extrakt

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Šetrně nanášejte menší množství přípravku na pleť v okolí očí. Jemně vklepejte.

Vlastnosti

Podle problému pleti
vrásky a linky
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
vrásky

O značce Murad

Již více než 25 let značka Murad nabízí svým zákazníkům klinické přípravky pro péči o pleť, s cílem učinit zdravou a krásnou pleť dostupnou pro každého. Zakladatel společnosti Dr. Murad je přesvědčen, že s lepší pletí je lepší také život.
Moderní lékař dodává pod značkou Murad na trh vysoce kvalitní výrobky, které zdokonalují pleť. Lékař však prosazuje zároveň s používáním přípravků Murad také dodržování zdravé výživy, konzumaci kvalitních potravinových doplňků a pravidelné cvičení, které pomáhá lépe zvládat stres a umožňuje užívat si pocitu štěstí.
Hlavní myšlenkou značky je, že vypadat lépe znamená žít lépe a cítit se lépe. Protizánětlivé, antioxidační a hydratační kosmetické přípravky společnost doplnila o kvalitní potravinové doplňky, sluneční kosmetiku a přípravky proti hormonálnímu stárnutí. V roce 2010 odhalil Dr. Murad tajemství hydratace pleti a zachování její mladistvého vzhledu pomocí akumulace vody do každé pleťové buňky.
Od roku 2013 se značka zaměřila na novou linii léčby, která se týkala pleťových pórů. Pomocí technologie Reform™ odstraňuje z pleti černé tečky i ucpané a rozšířené póry. Dopřejte své pleti kvalitní kosmetiku, která ji udrží dlouho zdravou, svěží a krásnou!

Menu