MuglerAlien Goddess parfémovaná voda plnitelná pro ženy

23×
Mugler Alien Goddess parfémovaná voda plnitelná pro ženy
Mugler Alien Goddess parfémovaná voda plnitelná pro ženy
Doprava zdarma
Nové
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
3 030

Ušetříte 13%
90 ml
2 623

Kód: THM05551 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 20. 9. 2021
Osobní odběr
úterý 21. 9. 2021

Popis Mugler Alien Goddess
Složení

Vůně jako výzva: Oslavte svou ženskost a výjimečnost.

Přeneste na sebe poselství sluneční bohyně, kterou ztělesňuje parfémovaná voda pro ženy Mugler Alien Goddess. Tato vůně vám propůjčí oslnivou záři a pozitivní energii slunečních paprsků. Zahalí vás do nezaměnitelné vůně a promění vás v bohyni oslavující a povznášející svět.

  • orientální vůně s květinovými a dřevitými tóny
  • představena v roce 2021
  • flakon vůně Alien Goddess lze znovu naplnit

Složení vůně
Od prvního přivonění po doznění posledního tónu se můžete těšit na trojúrovňový zážitek v podobě zářivého, zázračného a nakonec rozumového zjevení. To první zajistí jiskřivé tóny citrusu bergamotu s kokosovým podkresem. Poté se nejvíce projeví bílé květy jasmínu – symbol ženskosti a smyslnosti – a otočník. V poslední fázi se projeví vanilka a kašmeran vyjadřující mír a naději.

Příběh vůně
Jako zářící a velkorysou sluneční náruč popsaly vůni Mugler Alien Goddess její autorky – parfémářka Marie Salamagne a Nathalie Lorson. Tato parfémovaná voda vás zavede to mystického světa, v němž hlavní role patří sluneční bohyni. Ta vnáší světlo do temnoty, zvelebuje svět a stává se jeho léčivým darem.

Vůně Mugler Alien Goddess je příslibem ženskosti a naděje, ukrývající se ve flakonu. Ten je zahalen do odstínů zlata a metalické lakování evokuje východ slunce. Zářivou vonnkou kompozici tím dokonale podtrhuje.

Složení

Složení
kašmeran, jasmín indický, bergamot, madagaskarská vanilka
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Mugler

Thierry Mugler (*1948, Štrasburk ve Francii) otevřel stejnojmenný salón roku 1973 v hlavním městě módy – Paříži. V 70. letech se specializoval hlavně na francouzské ženy a chytré nápady jdoucí proti momentálním trendům. K vlastnímu parfému však poprvé přičichl až v roce 1992.

Sám Thierry Mugler vnímá sám sebe spíše jako dirigenta, který jen dodává konkrétní podobu tomu, co lze denně spatřit kolem sebe. Nutno dodat, že je „dirigentem“ poměrně úspěšným, a to jak v oblasti módy a módních doplňků, tak na poli parfémů se značkou Mugler. Zde se momentálně prosazuje s vůněmi Mugler Alien nebo nadčasovou a nestárnoucí řadou Mugler Angel. Jako kostymér se Thierry Mugler stará třeba o image R&B zpěvačky Beyoncé.

Recenze Mugler Alien Goddess23