Mr & Mrs Fragrance Niki Citrus & Musk vůně do auta plnitelná

1×
Mr & Mrs Fragrance Niki Citrus & Musk vůně do auta plnitelná
Mr & Mrs Fragrance Niki Citrus & Musk vůně do auta plnitelná
329
vůně do auta plnitelná
Kód: MRM1167 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Mr & Mrs Fragrance Niki Citrus & Musk
Složení

Vůně do auta Mr & Mrs Fragrance Niki Citrus & Musk udělá z vašich cest nezapomenutelný zážitek. Zútulní interiér každého vozidla, příjemně ho provoní a vytvoří tak harmonické prostředí.

Vlastnosti:

  • kořenité aroma
  • ovocná vůně
  • citrusová vůně

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Druh bytové vůně
svěží
Typ úchytu
klipový

Napsali jsme o Mr & Mrs Fragrance Niki Citrus & Musk
Články

O značce Mr & Mrs Fragrance

Výrobky značky Mr & Mrs Fragrance uvedla v roce 2010 na trh společnost Joy Fragrances. V současnosti tato jedinečná řada ponouká především polymerové panáčky do auta Fresh Air Friends a bytové parfémy (aroma difuzéry), které si získávají stále větší oblibu. Vůně se z nich šíří pomalu a tak vám jeden bytový parfém vydrží až po dobu několika měsíců!

Ve srovnání s klasickými osvěžovači vzduchu jsou zdravější a navíc skvěle vypadají. V této souvislosti je zapotřebí zmínit, že aroma difuzéry Mr & Mrs Fragrance navrhl úspěšný italský designér Luca Trazzi. Každý z nich tak lze považovat za malé umělecké dílo.

Produkty Mr & Mrs Fragrance se mohou pochlubit prestižním certifikátem IFRA (International Fragrance Association) - organizace, která kontroluje kvalitu a především zdravotní nezávadnost vonných esencí. Zákazník tak má jistotu, že tato bytová kosmetika neobsahuje žádné potenciálně škodlivé složky.

Značka Mr & Mrs Fragrance jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít voňavý domov či kancelář, patří k příznivcům aromaterapie nebo shání originální designový bytový doplněk.  

Recenze Mr & Mrs Fragrance Niki Citrus & Musk1