Mr & Mrs FragranceBaby Ginger aroma difuzér bez náplně (Lilac)

 • Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger aroma difuzér bez náplně  (Lilac)
 • Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger aroma difuzér bez náplně  (Lilac) 1
   více

  Varianty Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger

  • Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger aroma difuzér bez náplně 100 ml (Lilac) aroma difuzér bez náplně 100 ml (Lilac) 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: MRM0981

  Nahoru

  Popis parfému Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Vyzkoušejte jedinečný aroma minidifuzér Mr. & Mrs. Fragrance Baby Ginger, který nejen že krásně vypadá, ale také vám perfektně poslouží jako exkluzivní bytový parfém pro váš domov. Aroma difuzér Baby Ginger je díky svým malým rozměrům ideální pro menší prostory, jako je například koupelna nebo toaleta. Vonnou esenci pro váš aroma difuzér si můžete vybrat sami ze široké nabídky vůní značky Mr. & Mrs. Fragrance. Náplň s vůní není součástí aroma difuzéru!

  Jak používat:

  Naplňte lahvičku vonnou esencí a ponořte do ní tyčinky. Tyčinky parfém do sebe nasají a začnou vůní postupně uvolňovat do vzduchu v místnosti. Intenzita vůně aroma difuzéru se reguluje počtem vložených tyčinek a frekvencí jejich otáčení.

  Balení obsahuje:

  aroma difuzér o objemu 100 ml + 5 tyčinek

  Důležité upozornění

  Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut oplachujte vodou. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.

  Nahoru

  O značce Mr & Mrs Fragrance

  Výrobky značky Mr & Mrs Fragrance v roce 2010 uvedla na trh společnost Joy Fragrances. V současnosti tato jedinečná produktová řada zahrnuje polymerové panáčky do auta Fresh Air Friends a především několik typů takzvaných bytových parfémů (aroma difuzérů), které si získávají stále větší oblibu. Důvodů, proč tomu tak je, existuje hned několik - ve srovnání s klasickými osvěžovači vzduchu (spreje, elektrické rozprašovače vůní…) jsou zdravější a navíc skvěle vypadají. Díky tomu v interiérech plní nejen praktickou, ale i dekorativní funkci. V této souvislosti je zapotřebí zmínit, že aroma difuzéry Mr & Mrs Fragrance navrhl úspěšný italský designér Luca Trazzi, který dlouhých čtrnáct let pracoval se slavným Aldem Rossim - autorem budovy divadla Carlo Felice v Janově, hotelu Mojiko v Kitakjúšú a mnoha dalších významných architektonických projektů. Každý z nich tak lze považovat za malé umělecké dílo.Velkou výhodou těchto difuzérů je rovněž skutečnost, že vůně se z nich šíří pomalu a není tedy zapotřebí neustále dokupovat náhradní náplně. Jeden bytový parfém vám vydrží až po dobu několika měsíců!Produkty Mr & Mrs Fragrance se mohou pochlubit prestižním certifikátem IFRA (International Fragrance Association) - organizace, která kontroluje kvalitu a především zdravotní nezávadnost vonných esencí. Zákazník tak má jistotu, že tato bytová kosmetika neobsahuje žádné potenciálně škodlivé složky. Není asi nutné dodávat, že veškeré éterické oleje Mr & Mrs Fragrance jsou 100% přírodní.Značka Mr & Mrs Fragrance jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít voňavý domov či kancelář, patří k příznivcům aromaterapie, shání originální designový bytový doplněk, ztotožňují se s citátem P. H. Emersona „první poklad je zdraví“.

   

  Nahoru

  Hodnocení Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger

  Co si o Mr & Mrs Fragrance Baby Ginger myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší