Moschino Toujours Glamour

dárková sada III.

Moschino Toujours Glamour dárková sada III.
toaletní voda 50 ml + sprchový gel 30 ml + tělové mléko 30 ml + tělový gel 30 ml

Kód: MOS0103 | Toto zboží není momentálně k dispozici

toaletní voda 50 ml + toaletní voda 5 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml

Moschino Toujours Glamour
toaletní voda 50 ml + sprchový gel 30 ml + tělové mléko 30 ml + tělový gel 30 ml

Popis parfému Moschino Toujours Glamour

Dámská vůně Moschino Toujours Glamour je klíčem, který odemyká tajné dveře do výjimečného světa, kde se prolíná realita s fantazií. Fascinující kompozice parfému Toujours Glamour je živoucím vyjádřením moderní ženskosti. Flakón ve tvaru vášnivého srdce v zářivé kombinaci stříbřité a fialové barvy, vás zaujme na první pohled svým perfektním a přitom i vtipným designem.
Svrchní tóny vůně Moschino Toujours Glamour se otevírají hravou fialkou, orientálním kardamomem a zralým rybízem.  V srdci se ukrývají esence výtečných mandlí, něžného jasmínu a opojné lilie. Zajímavý závěr vůně dokresluje jedinečný benzoin, skvostný heliotrop a čisté drahocenné pižmo.

Dámská vůně Moschino Toujours Glamour se lehce dotkne vaší pokožky závanem svěžesti, který rázem odhalí i ty nejtajnější touhy a přání.

O značce Moschino

Moschino vzniklo v roce 1983 a to díky italskému návrháři, který se jmenoval Franco Moschino. Mladý Franco Moschino se k módě dostal svým způsobem náhodou přes malování a ilustrace. Značka Moschino je sice relativně mladá, ale velmi dravá a progresivní. Moschino mimo jiné navrhoval oblečení pro ceremoniál Olympijských her, hojně a rád obléká vybrané hvězdné zpěvačky na turné. Jeho styl zdobí nedbalost, vtip a provokativní barvy. Kromě oblečení se zabýval také vůněmi, které se rozhodně nesou ve výše zmíněném duchu.

Recenze Moschino Toujours Glamour

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!