Moschino Cheap & Chic

dárková sada VII.

Moschino Cheap & Chic dárková sada VII.
Moschino Cheap & Chic dárková sada VII.
Moschino Cheap & Chic dárková sada VII.
toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + taška

Kód: MOS0738 | Toto zboží není momentálně k dispozici

toaletní voda 50 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100 ml

Moschino Cheap & Chic
toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + taška

Popis parfému Moschino Cheap & Chic

Popis:

Moschino Cheap & Chic je vhodná pro ženy, které mají rády něhu a touží po kráse. Neváhejte a zakuste něžné tóny fialky a bramboříku umocněné hořkým pomerančem a růžovým dřevem, které nechají vyniknout jedinečnost tohoto parfému. Nakonec se rozvine čistá krémová vůně vanilky, která pohladí vaše smysly po náročném dni a uvolní tělo i mysl na dlouhou dobu, takže nebude chtít již nikdy nic jiného. Parfém Cheap & Chic si vážně zamilujete.

I když si značka Moschino potrpí na extravagantní flakóny a obaly, nenechte se oklamat. Vůně Cheap & Chic dokáže uspokojit i velice elegantní dámu, která touží po čistotě a harmonii. Právě harmonii těla i ducha dokáže navodit lehce svěží květinový parfém Moschino Cheap & Chic s ležérností sobě vlastní.

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Moschino

Moschino vzniklo v roce 1983 a to díky italskému návrháři, který se jmenoval Franco Moschino. Mladý Franco Moschino se k módě dostal svým způsobem náhodou přes malování a ilustrace. Značka Moschino je sice relativně mladá, ale velmi dravá a progresivní. Moschino mimo jiné navrhoval oblečení pro ceremoniál Olympijských her, hojně a rád obléká vybrané hvězdné zpěvačky na turné. Jeho styl zdobí nedbalost, vtip a provokativní barvy. Kromě oblečení se zabýval také vůněmi, které se rozhodně nesou ve výše zmíněném duchu.

Recenze Moschino Cheap & Chic

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!