Přejít na hlavní obsah
Montale Sweet Oriental Dream parfémovaná voda unisex
Montale Sweet Oriental Dream parfémovaná voda unisex
Montale Sweet Oriental Dream parfémovaná voda unisex
Složenírůže, med, mandle, vanilka
Druh vůněorientální

Nakoukněte za oponu velkolepého orientálního harému.

Sen o exotických pouštích v Arábii opředených tajemstvím se může stát skutečností. Na vlně vanilky a mandlí s medem vás přímo doprostřed hřejivé orientální země přenese unisex parfémovaná voda Montale Sweet Oriental Dream. Její hluboké, lehce gurmánské vyznění si velmi snadno zamilujete. Ověřte si jeho návykovost na vlastní kůži.

  • orientální vůně s mandlovo-medovým podkresem
  • pro všechny muže i ženy milující originální, dlouhotrvající vůně
  • skvěle se vyjímá v chladnějších podzimních a zimních dnech

Složení vůně
Parfémovaná voda Oriental Dream je tvořena přírodními ingrediencemi té nejvyšší kvality. Zaručuje tak celodenní výdrž, ať už svůj čas trávíte jakkoliv. Vonná kompozice vás uchvátí vznešenou vůní francouzské růže Centifolia, neotřelou mandlí obalenou v medu a sladkou vanilkou. Tato kombinace je unikátní, trochu záhadná a velice návyková.

Příběh vůně
Vůně Montale Sweet Oriental Dream vznikla roku 2005 pod rukama obdivovaného parfémáře Pierra Montaleho. Jeho parfémy i on sám bývají často označovány jako záhadné, což se potvrdilo i u parfémované vody Oriental Dream.

Tato vůně je určena ženám i mužům, kterým srdce obdivně bije pro vše orientální a opředené tajemstvím. Kvalita a originalita se propisuje také do atraktivního stříbrného flakonku z praktického hliníkového materiálu chránícího vůni uvnitř.

MontaleSweet Oriental Dream parfémovaná voda unisex

11×
2 400
Výhodněji o 26%
100 ml
1 775

Skladem | 1 775,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: MNT1537
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
pondělí 22. 7. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 21. 7. 2024