Montale Rose Elixirvůně do vlasů pro ženy

Montale Rose Elixir vůně do vlasů pro ženy 100 ml
Montale Rose Elixir vůně do vlasů pro ženy 100 ml
vůně do vlasů pro ženy 100 ml

Kód: MNT2173 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Montale Rose Elixir

Rose Elixir je vůně do vlasů pro ženy z portfolia francouzské značky parfémů Montale, specifické zejména láskou k vůním z Orientu a Arábie a jejich kouzelné historii. S Montale Rose Elixir Hair Mist mohou i vaše vlasy získat nádhernou vůni, vytvořenou obdivovaným a tak trochu záhadným Pierrem Montale. Luxusní a smyslná vůně do vlasů Montale Rose Elixir zahalí kadeře do nádherného sametového závoje a propůjčí jim intenzivní, dlouhotrvající růžové aroma.

Vůně do vlasů Montale Rose Elixir je odvozená od oblíbené květinové ovocné parfémované vody Montale Roses Elixir. Tato půvabně koketní, nesmírně ženská vůně zasazuje ústřední akord růže do neodolatelné kompozice se sladkými, ovocnými a bílými květinovými aspekty. Vůně do vlasů Rose Elixir klade ještě větší důraz na magnetickou růži a nadchne luxusností, smyslností a překvapivě intenzivní siláží.

Stejně jako všechna vonná díla Pierra Montale i vůně do vlasů Rose Elixir je vytvořena z přírodních materiálů té nejvyšší kvality ve vysokých koncentracích, které zajišťují dlouhou trvalost vůní. Vyzkoušet by ji měly všechny ženy, které touží po tom, aby i jejich vlasy voněly výjimečným, zcela luxusním způsobem. Aroma Montale Rose Elixir pak nadchne především milovnice velmi ženských růžových vůní.

Kromě úchvatných vůní s mistrovsky vyladěnými vonnými kompozicemi zaujmou všechny parfémy značky Montale také svým originálním balením. Vůně do vlasů Rose Elixir není výjimkou. Designová stránka nadchne přímočarou čistou elegancí, v případě Rose Elixir podtrženou lesklou růžovou barvou, a unikátnost flakonům dodává také praktická volba materiálu. Pierre Montale originálně zvolil hliník, který zajišťuje parfémům dokonalou ochranu. Díky své originalitě a luxusní kvalitě je Montale Rose Elixir dokonalým dárkem pro ženu, kterou chcete rozmazlovat.

Montale Rose Elixir – luxusní, smyslná a nesmírně ženská růžová vůně do vlasů.  

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Rose Elixir