Přejít na hlavní obsah
Montale Patchouli Leaves parfémovaná voda unisex
Montale Patchouli Leaves parfémovaná voda unisex
Montale Patchouli Leaves parfémovaná voda unisex
Složenípačuli, vanilka, ambra, pižmo, labdanum
Druh vůněorientální, dřevitá

Milujete orientální vůně? Potrpíte si na skutečnou kvalitu? Baví vás unisex vůně, které můžete bez obav sdílet třeba se svou drahou polovičkou? Pak by mohla být parfémovaná voda unisex Montale Patchouli Leaves vaším šálkem čaje. Je jako stvořená do chladnějších dnů, na kůži i šatech ji ucítíte ještě dlouho a její designový flakon se bude ve vaší koupelně či na toaletním stolku zaručeně vyjímat.

  • orientální, dřevitá vůně pro muže i ženy
  • unisex vůně s pačuli v hlavní roli
  • ideální do chladnějších dnů

Složení vůně
Vonnou kompozicí tvoří listy pačuli 2 roky macerované v dubovém dřevě, doplněné o gurmánskou vanilku, ambru a bílé pižmo.

Příběh vůně
Za vonnou kompozicí vůně Patchouli Leaves stojí věhlasný parfémář Pierre Montale, který který umí dokonale skloubit moderní parfémářské umění západu s bohatou tradicí arabského světa. O tom, že se mu to povedlo i tentokrát, není pochyb.

Kromě promyšlené vonné kompozice zaujme vůně Montale Patchouli Leaves také svým originálním designovým flakonem z hliníku, který poskytuje parfémované vodě dokonalou ochranu a zároveň je mnohem lehčí, než sklo.

MontalePatchouli Leaves parfémovaná voda unisex

3×
100 ml
1 898

Skladem | 1 898,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: MNT1627
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
U Vás poštou
Již zítra pondělí 17. 6. 2024
Osobní odběr
Již dnes