Montale Orient Extreme parfémovaná voda unisex

1×
Montale Orient Extreme parfémovaná voda unisex
Montale Orient Extreme parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: MNT1843 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Montale Orient Extreme
Složení

Orient Extreme je orientální dřevitá vůně pro ženy a muže z portfolia francouzské značky parfémů Montale, specifické zejména láskou k vůním z Orientu a Arábie a jejich kouzelné historii. Stejně jako všem vůním značky Montale i parfémované vodě Orient Extreme vtiskl obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originální tvářnost evokující zázračný elixír či vzácnou kouzelnou mast. Bohatá, smyslná parfémovaná voda Montale Orient Extrême zve na intimní olfaktorickou výpravu do dálného Orientu.


Ve vonné kompozici parfémované vody Montale Orient Extreme nalezneme akordy růže, pelargonie, jasmínu, pačuli, kůže, santalového dřeva, světlého pižma, benzoinu a koření. Tajuplná, až mystická vůně egyptské pelargonie (geranium), zahalená do živočišně smyslných not, zve na intimní výpravu do květinového srdce, kde jsou aroma růže a jasmínu nádherně zvýrazněny pačuli ze Sumatry. Na kůži zanechá Orient Extreme bohatou smyslnou siláž kůže, santalového dřeva z Mysore a světlého pižma.


Celkové aroma parfémované vody Montale Orient Extreme, propojující hřejivě kořenité, balzámové a růžové stránky se dřevitými aspekty a poutavými doteky pudrovitosti a pižma, je intenzivní, bohaté, smyslné a atraktivně tajuplné. Jako by zakladatel značky Montale a tvůrce všech parfémů v jejím portfoliu získal během svého působení v Saudské Arábii tajemné schopnosti orientálního kouzelníka, Pierre Montale stvořil další z bohaté řady svých výjimečných parfémů, zasluhujících pozornost i těch nejnáročnějších znalců.

Stejně jako všechna vonná díla Pierra Montale i parfémovaná voda Orient Extreme je vytvořena z přírodních materiálů té nejvyšší kvality ve vysokých koncentracích, které zajišťují dlouhou trvalost vůní. Díky své intenzitě se Montale Orient Extreme hodí zejména na večerní nošení. Nejlépe vynikne za chladnějších měsíců. Navždy si získá ženy a muže, kteří mají rádi kvalitní orientální dřevité vůně s výraznou úlohou růže. Vyzkoušet Orient Extreme by měli také všichni, kdo oceňují skutečnou kvalitu a rádi se nechají svým parfémem unášet na olfaktorické výpravy.

Kromě úchvatných vůní s mistrovsky vyladěnými vonnými kompozicemi zaujmou všechny parfémy značky Montale také svým originálním balením. Designová stránka nadchne přímočarou čistou elegancí, v případě Orient Extreme podtrženou lesklou stříbrnou barvou, a unikátnost flakonům dodává také praktická volba materiálu. Pierre Montale originálně zvolil hliník, který zajišťuje parfémům dokonalou ochranu.

Montale Orient Extreme – intenzivní, bohatá a smyslná orientální dřevitá vůně s růží v hlavní roli.

Složení

Složení
benzoin, kůže, pačuli, koření, santalové dřevo, pižmo, růže
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Orient Extreme1