Montale Gold Flowersparfémovaná voda pro ženy

1×
Montale Gold Flowers parfémovaná voda pro ženy
Montale Gold Flowers parfémovaná voda pro ženy
100 ml
1 680

Kód: MNT1505 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
úterý 7. 7. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 7. 2020

Popis parfému Montale Gold Flowers
Složení

Rozehřejte se, jako byste se koupali v paprscích slunce díky této luxusní, plné a přitom hedvábně hladké vůni. Bohatá a krémová parfémovaná voda Montale Gold Flowers snoubí tóny tuberózy, santalového dřeva a koření. Evokuje lesk a barevnost indického hedvábí.

  • hřejivá a slunečná, orientálně květinová vůně

  • elegantní a noblesní vůně pro ženy

  • zářivá vůně pro chvíle, kdy se chcete cítit slavnostně

Složení vůně
Bílé květy tuberózy propůjčují vůni Gold Flowers hedvábnou, krémovou texturu a měkkost. Jejich omamné aroma krásně souzní s přirozenou vůní lidské pokožky. Hřebíček a chilli přidávají hřejivý, pikantní tón a díky ambře a santalovému dřevu je tato vonná kompozice sladce orientální a slunečná. Vůně Gold Flowers září jako květiny zdobené zlatým prachem.


Složení

Složení
ambra, agarové dřevo, santalové dřevo, chilli, tuberóza, hřebíček
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Gold Flowers