Montale Embruns d'Essaouiraparfémovaná voda unisex

1×
Montale Embruns d'Essaouira parfémovaná voda unisex
Montale Embruns d'Essaouira parfémovaná voda unisex
2 350

Ušetříte 28%
100 ml
1 700

Kód: MNT1463 | 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 24. 2. 2020
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Montale Embruns d'Essaouira
Složení

Chtěli byste zažít burácení mořských vln a šumění větru v korunách stromů na břehu Afriky? Parfémovaná voda Montale Embruns d´Essaouira díky vodním a kořeněným tónům evokuje pobřeží Maroka u města As-Sawíra. Zahalí vás do obláčku osvěžující, exotické vůně.

  • slaná vodní a kořeněná vůně

  • nekonvenční unisexová vůně

  • ležérní vůně ideální na letní období

Složení vůně
Slaný tón jódu a mořské vody se v divokých vlnách mísí s pikantním exotickým kořením. Cedrové dřevo z afrického pohoří Atlas propůjčuje vůni komplexitu díky svým jemným nuancím a připomíná velkolepost africké přírody. Díky pižmovému základu budete mít pocit, jako by vám mořská voda osychala přímo na opálené pokožce.

Složení

Složení
pižmo, mořské tóny, santalové dřevo, koření
Druh vůně
aromatická, vodní

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Embruns d'Essaouira