Montale Aoud Lavender parfémovaná voda unisex

3×
Montale Aoud Lavender parfémovaná voda unisex
Montale Aoud Lavender parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: MNT1815 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Montale Aoud Lavender
Složení

Tato vůně reprezentuje charakter značky Montale jako parfumérského domu inspirovaného Francií a arabským světem. Parfémovaná voda Montale Aoud Lavender je díky spojení francouzské levandule s arabským oudem elegantně šik a zároveň záhadně hluboká. Díky ní se můžete každý den vydávat na dobrodružnou cestu z Francie na Blízký východ.

  • orientální, dřevitá vůně s tóny levandule
  • unisexová vůně, spíš blíže k dámské
  • elegantní vůně vhodná na každý den  

Složení vůně
Vůni Aoud Lavender uvádí na scénu svěží koktejl bergamotu a citronu okořeněný špetkou šafránu. Realistickou levanduli zvýrazňují jemné květinové a pudrové tóny. Protiváhu tvoří temný oud, neboli agarové dřevo. Orientální vyznění dokresluje směs pačuli, santalového dřeva a ambry. Výsledkem je harmonická vonná kompozice s mnoha překvapivými odstíny.  

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
šafrán, levandule, bergamot, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
květinové tóny, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, pižmo, ambra, pudrové tóny, agarové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Aoud Lavender3