Montale Aoud Forest

parfémovaná voda tester unisex 100 ml

Montale Aoud Forest parfémovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Aoud Forest parfémovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Aoud Forest parfémovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Aoud Forest parfémovaná voda tester unisex 100 ml
Montale Aoud Forest parfémovaná voda tester unisex 100 ml
q27GusNWtUQ
parfémovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: MNT1995 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Montale Aoud Forest
parfémovaná voda tester unisex 100 ml

Popis parfému Montale Aoud Forest

Montale Aoud Forest je svěží vůně pro ženy a muže s výraznými akordy vzácného dřeva oud a mořskými tóny. Patří do první francouzské řady parfémů věnované vzácnému dřevu oud, surovině s pryskyřičnatým aroma. Řady, kterou světu představila značka Montale, specifická zejména láskou k vůním z Orientu a Arábie a jejich kouzelné historii. Stejně jako všem vůním značky Montale i parfémované vodě Aoud Forest vtiskl obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originální tvářnost evokující zázračný elixír či vzácnou kouzelnou mast.

Ústřední vonná kompozice parfému Aoud Forest, dřevo stromu aquilárie, nazývané orlí dřevo, agarové dřevo, oud, aoud či (v arabštině) oudh. Je to úchvatná surovina s pryskyřičnatým aroma, nejdražší dřevo na světě, které se po staletí využívá pro výrobu kadidla a (zejména arabských) parfémů. Tato skutečně královská ingredience je někdy také označovaná jako „tekuté zlato“ nebo „dřevo bohů“.

Velmi kreativní parfémovaná voda Aoud Forest nabízí zcela nové pojetí osvěžující vůně. Úvod parfému přináší ztělesnění léta u moře. Mořské tóny s citrusovou svěžestí citronu a grepu aromaticky doplňují akordy rozmarýnu a zázvoru. Povzbuzující akvatické otevření vůně následuje zelený les pod letním sluncem. Dřevité tóny zjemňuje a vše spojuje do celkové vonné kompozice smyslné pižmo a tvůrcem tolik oblíbená růže.

Aoud Forest umně balancuje mezi svěžestí a plností, a je tak velmi originální letní vůní a současně dalším rozpracováním orientálního tématu agarového dřeva. Jako by zakladatel značky Montale a tvůrce všech parfémů v jejím portfoliu získal během svého působení v Saudské Arábii tajemné schopnosti orientálního kouzelníka, Pierre Montale stvořit parfém, který rozehrává to nejlepší ze dřeva oud v naprosto nebývalé a přitom harmonické kombinaci se zelenými tóny. 

Stejně jako všechna vonná díla Pierra Montale i parfém Aoud Forest je vytvořen z přírodních materiálů té nejvyšší kvality ve vysokých koncentracích, které zajišťují dlouhou trvalost vůní. Díky své hravosti, lehkosti a svěžesti se Aoud Forest hodí zejména pro teplejší měsíce, jako denní parfém. Navždy si získá ženy a muže, kteří mají rádi netradiční svěží letní parfémy a vůni dřeva oud v originálním pojetí. Vyzkoušet Aoud Forest by měli také všichni, kdo oceňují skutečnou kvalitu a rádi na sebe nechají dýchnout kouzlo historie Orientu.

Kromě úchvatných vůní s mistrovsky vyladěnými vonnými kompozicemi zaujmou všechny parfémy značky Montale také svým originálním balením. Designová stránka nadchne přímočarou čistou elegancí, v případě Aoud Forest podtrženou lesklou tmavohnědou barvou s odlesky zlata, a unikátnost flakonům dodává také praktická volba materiálu. Pierre Montale originálně zvolil hliník, který zajišťuje parfémům dokonalou ochranu.

Montale Aoud Forest – stvoření lesa s vůní moře.

Složení

Složení
agarové dřevo, citron, grep, mořské tóny, pižmo, pravá ambra, rozmarýn, růže, zázvor
Druh vůně
dřevitá, vodní

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Aoud Forest

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!