Montale Aoud Cuir d'Arabieparfémovaná voda pro muže

Montale Aoud Cuir d'Arabie parfémovaná voda pro muže
Montale Aoud Cuir d'Arabie parfémovaná voda pro muže
2 870

Ušetříte 26%
100 ml
2 120

Kód: MNT1635 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Montale Aoud Cuir d'Arabie
Složení

Temné, živočišné tóny v této vůni působí jako manifestace síly. Hluboká, pánská parfémovaná voda Montale Aoud Cuir d'Arabie je to pravé pro nezkrotné milovníky orientálních parfémů. Tato maskulinní a sebevědomá vůně prozrazuje, že její nositel se nespokojí jen tak s něčím.

  • dřevitá, kožená a kouřová vůně
  • silná a ohnivá vůně pro muže
  • hřejivá vůně, ideální na zimu  

Složení vůně
Pierre Montale vsadil při tvorbě vůně Aoud Cuir d'Arabie jen na pár prvotřídních složek, jejichž bohatá vůně díky tomu září v celé své kráse. Lehce medicinální až gumová vůně agarového dřeva v kombinaci s akordem kůže připomíná interiér luxusního vozu. Nasládlá a zelená vůně tabáku spolu s březovým dehtem vytváří intenzivně zakouřené aroma, které orientální dřeva krásně doplňuje.  

Složení

Složení
kůže, agarové dřevo, bříza, tabák
Druh vůně
kožená

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Aoud Cuir d'Arabie