Montblanc Legend Spirittoaletní voda pro muže

17×
Montblanc Legend Spirit toaletní voda pro muže
Montblanc Legend Spirit toaletní voda pro muže
100 ml
830

Kód: MBL0581 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Montblanc Legend Spirit
Složení

Toaletní voda pro muže Montblanc Legend Spirit je neformální verzí legendárního parfému Montblanc Legend. I tak stále ztělesňuje mužskou přitažlivost, eleganci či touhu po objevování nových horizontů.

  • dřevitě aromatická vůně se svěžími akordy
  • pro atraktivního muže, který rád objevuje nové dimenze
  • vznikla jako neformální verze vůně Montblanc Legend

Složení vůně
Vůně Montblanc Legend Spirit se ohřívá na kůži, v kontaktu se vzduchem vibruje a postupně uvolňuje svou nezaměnitelnou sílu. Ihned v jejím úvodu se rozpoutají jiskřivé tóny růžového pepře, hořkého grapefruitu a pikantního bergamotu. Po jejich odeznění se promění v silně aromatickou vůni, která bije opravdu divoce, a to díky intenzivní levanduli a hypnotickému kardamomu ve spojení s osvěžujícími vodními tóny. Závěr náleží bílým dřevům – santalu, cedru a kašmíru. Ty se smyslně mísí se zemitým dubovým mechem, který je unikátním podpisem toaletní vody Montblanc Legend, zjemněným koktejlem z bílého pižma.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
grep, bergamot, růžový pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kardamom, vodní tóny, levandule
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dubový mech, White Woods, bílé pižmo
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Montblanc

p>Montblanc byla založena už v roce 1906 v Hamburku v Německu jako společnost vyrábějící luxusní pera. Značku Montblanc založila trojice mužů - Voss, Nehemias a Eberstein, kteří dali vzniknout jedné z nejluxusnějších a nejexkluzivnějších značek vůbec.
Dlouhá léta se značka Montblanc zaměřovala pouze na vysoce kvalitní psací potřeby a doplňky, ale postupem času nabalovala i další produkty, mezi nimi samozřejmě i velmi originální parfémy. Dnes je velmi aktivní charitativně, kdy bojuje zejména proti negramotnosti a nerovnému přístupu ke vzdělání, a provozuje 66 obchodů po celém světě od domovského Hamburku přes Bombaj až po Brisbane.

Recenze Montblanc Legend Spirit17