Montblanc Femme Individuelle toaletní voda pro ženy

16×
Montblanc Femme Individuelle toaletní voda pro ženy
Montblanc Femme Individuelle toaletní voda pro ženy
75 ml
595

Kód: MBL0024 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Montblanc Femme Individuelle
Složení

Buďte svá. Za všech okolností. Toaletní voda pro ženy Montblanc Femme Individuelle je smyslná vůně, která dokonale podtrhne váš šarm a ženskost. Mísí se v ní ovocné tóny rybízu se sladkou vanilkou a květinovou vůní růží a lotosu, jež vám rozzáří každý den.

  • orientální květinová vůně
  • vyjadřuje individualitu a kouzlo osobnosti
  • ideální na každodenní nošení

Složení vůně
V úvodu vůně vás překvapí ovocné tóny rybízu. V samotném srdci vůně se ukrývá květinová vůně růží, hlohu a lotosu. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, tvoří ambra, pižmo, gurmánská vanilka a pačuli.

Příběh vůně
Pro luxusní německou značku Montblanc vůni vytvořil parfémář Pierre Bourdon. Její minimalistický a zároveň originální flakonek je, stejně jako samotná vůně, ztělesněním ženskosti.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
rybíz
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lotos, hloh, růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, pačuli, pižmo, vanilka
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Montblanc

Montblanc byla založena už v roce 1906 v Hamburku v Německu jako společnost vyrábějící luxusní pera. Značku Montblanc založila trojice mužů - Voss, Nehemias a Eberstein, kteří dali vzniknout jedné z nejluxusnějších a nejexkluzivnějších značek vůbec.
Dlouhá léta se značka Montblanc zaměřovala pouze na vysoce kvalitní psací potřeby a doplňky, ale postupem času nabalovala i další produkty, mezi nimi samozřejmě i velmi originální parfémy. Dnes je velmi aktivní charitativně, kdy bojuje zejména proti negramotnosti a nerovnému přístupu ke vzdělání, a provozuje 66 obchodů po celém světě od domovského Hamburku přes Bombaj až po Brisbane.

Recenze Montblanc Femme Individuelle16