MIXA Anti-Dryness

kosmetická sada II.

MIXA Anti-Dryness kosmetická sada II.
MIXA Anti-Dryness kosmetická sada II.
374

Kód: MXX02046 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: micelární voda proti vysušování pleti Anti-Dryness 400 ml + bohatý výživný krém s pupalkovým olejem Extreme Nutrition 50 ml

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
MIXA Anti-Dryness
| 374

Vlastnosti

Kdy používat
na den
Konzistence
krém, voda
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
suchá
Typ sady
kosmetická sada
Účinek
hydratace
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce MIXA

Mixa je už téměř 100 let odborníkem na citlivou pleť. Pokud si tedy chcete dopřát skutečně účinnou péči, ale bez obav z alergické reakce nebo podráždění, je Mixa kosmetika pro vás to pravé.

Tato francouzská značka se zrodila původně v lékárenském prostředí v roce 1924. Své prvotní zaměření výhradně na dětskou kosmetickou péči později rozšířila také na citlivou pleť i pokožku dospělých. Řada výzkumů, dlouholeté zkušenosti a spolupráce s předními francouzskými lékaři a dermatology učinila z Mixy skutečného specialistu. A její produkty tak skutečně splňují ty nejpřísnější požadavky mimořádně citlivé kůže.

Každodenní čištění své pleti můžete svěřit Mixa micelární vodě a péči o tělo zase sprchovému čisticímu oleji. Hydratační krém Mixa pak představuje samotný základ péče o suchou, citlivou či atopickou pleť. Protože Mixa znamená v této oblasti vždy správnou volbu.