Miu Miu L'Eau Bleueparfémovaná voda pro ženy

5×
Miu Miu L'Eau Bleue parfémovaná voda pro ženy
Miu Miu L'Eau Bleue parfémovaná voda pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
2 880

Ušetříte 23%
100 ml
2 213

Kód: MIU0083 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu libovolného produktu Miu Miu máte zdarma poznámkové mini bločky.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
Již zítra pondělí 30. 11. 2020

Popis parfému Miu Miu L'Eau Bleue
Složení

Svěží probuzení, jako když přichází jaro po dlouhé zimě, dopřeje vašim smyslům dámská parfémovaná voda Miu Miu L’Eau Bleue. Dokonale navozuje pocity z radostného jarního rozbřesku, kdy osvěžující rosa dopadá na čerstvou trávu a květiny.

  • lehká, svěží květinová vůně
  • představena na trh v roce 2016
  • vhodná na denní nošení a v teplých měsících

Složení vůně
V prvních momentech vás zaplaví vůně něžných rozkvetlých konvalinek. Po chvíli se před vámi otevře romantické květinové srdce tvořené bílými květinami, jasmínem, delikátní růží a svěžími zelenými tóny. Kompozice vůně je vystavěna na základu ze sametově jemného bílého pižma a složce Akigalawood®, která má hřejivé a lehce peprné nóty, jež vůni propůjčují hloubku a smyslnost.

Příběh vůně
Vůně Miu Miu L’Eau Bleue je lehčí verzí původní vůně Miu Miu. Už na první pohled to prozrazuje její flakon. Původní světle modrá je na něm stále dominantní barvou, ale lahvička tentokrát není lakovná, ale průhledná. Skrz ni je vidět toaletní voda, jejíž vonná kompozice dokonale zrcadlí svěžest jara.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
konvalinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
zimolez
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Akigalawood®
Druh vůně
květinová

O značce Miu Miu

Kreativní módní značka Miu Miu je plná protikladů, balancuje mezi jednoduchostí a provokativností. Je odrazem současné ženy, která je svůdná, nedrží se konvencí a ráda dělá věci po svém.

Značka je pojmenovaná po vnučce zakladatele módního domu Prada. Italská návrhářka Miuccia Prada se záměrně odklonila tradiční estetiky své rodinné značky a pod hlavičkou Miu Miu získala prostor pro vlastní kreativní vyjádření. V době, kdy Prada vyznávala módní minimalismus, tak značka Miu Miu nabízela protiváhu – smyslné a rebelantské pojetí módy.

V roce 2015 byl pak na trh uveden také první parfém Miu Miu. Jeho výjimečné květinové aroma i nekonvenční designový flakon si rychle získaly srdce mnoha žen a vůně Miu Miu se stala pojmem v parfémářském světě.

Recenze Miu Miu L'Eau Bleue5