Missha The Style

odstraňovač nehtové kůžičky

5×
Missha The Style odstraňovač nehtové kůžičky
Missha The Style odstraňovač nehtové kůžičky
odstraňovač nehtové kůžičky

Kód: MSA1614 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Missha The Style
odstraňovač nehtové kůžičky

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Missha The Style

Popis:
Profesionální odstraňovač nehtové kůžičky Missha The Style slouží k zatlačování nebo ořezávání přebytečné nehtové kůžičky k dosažení hladkého a uhlazeného vzhledu nehtového lůžka kolem nehtu. Odstraňovač nehtové kůžičky má příjemnou rukojeť, která dobře padne do ruky a je vybaven precizně ostřeným ostřím, které bez problémů a efektivně odřízne potřebné části nehtové kůžičky, aniž by jakkoli poškodil nehet nebo zanechal nepřesný řez.

Vlastnosti:

  • ostří dokonale odstraňuje přebytečnou kůžičku
  • plastový konec precizně zatlačuje kůžičku nehtového lůžka
  • dobře padne do ruky

Jak používat:
Nehty před procesem vysušte, a poté opatrně odstraňujte části přebytečné nehtové kůžičky. Zbylou kůžičku potom jemně zatlačte plastovým koncem zpět k okrajům nehtu k nehtovému lůžku.

O značce Missha

Missha je korejská značka kosmetiky, která se pyšní vysokým podílem aktivních látek ve svých produktech v kombinaci s cenovou dostupností. Značka byla založena v roce 2000 v Jižní Koreji a od té doby expandovala do mnoha zemí Asie, Evropy a Ameriky.

Cílem Misshy je proměnit vaši pleť i pokožku těla v přirozeně čisté, mladistvé a zářivé. Výrobky se skládají převážně z přírodních ingrediencí a obsahují jen minimum konzervantů či jiných syntetických látek. V produktech Missha tak můžete nalézt např. dřevěné uhlí, ženšen, ovocné kyseliny, zelený čaj, jíl, aloe vera nebo bambucké máslo.

Značka Missha nabízí širokou škálu pleťové kosmetiky – populární BB krémy, plátýnkové masky, cushion make-upy, pleťová séra a esence nevyjímaje. Portfolio značky obsahuje také produkty určené k péči o tělo, vlasy a velké množství dekorativní kosmetiky.