Missha M Signature Real Complete

make-up houbička 2 ks

Missha M Signature Real Complete make-up houbička 2 ks
Missha M Signature Real Complete make-up houbička 2 ks
make-up houbička 2 ks

Kód: MSA1628 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Missha M Signature Real Complete
make-up houbička 2 ks

Popis produktu Missha M Signature Real Complete

Popis:
Inovativní houbička na make-up Missha M Signature Real Complete má hranatý tvar, díky němuž je nanášení make-upu snazší a houbička dobře padne do ruky. Houbička napomáhá nanášet make-up velmi precizním a spolehlivým způsobem, který eliminuje přenos mastnoty a nečistot do pleti společně s make-upem, jako se tomu děje u nanášení make-upu prsty.
Houbička Missha M Signature Real Complete má příjemný povrch a neabsorbuje make-up, takže nedochází k následnému podráždění pleti v důsledku znečištění usazenými látkami.

Vlastnosti:

  • hypoalergenní materiál dokonale rozetře make-up na vaši tvář
  • zanechává přirozený vzhled nalíčení

Materiál:

  • přírodní houba s příměsí

Jak používat:
Houbičku navlhčete a naneste na ni make-up. Ten poté za pomocí houbičky roztírejte na obličej směrem od středu k okrajům.

O značce Missha

Missha je korejská značka kosmetiky, která se pyšní vysokým podílem aktivních látek ve svých produktech v kombinaci s cenovou dostupností. Značka byla založena v roce 2000 v Jižní Koreji a od té doby expandovala do mnoha zemí Asie, Evropy a Ameriky.

Cílem Misshy je proměnit vaši pleť i pokožku těla v přirozeně čisté, mladistvé a zářivé. Výrobky se skládají převážně z přírodních ingrediencí a obsahují jen minimum konzervantů či jiných syntetických látek. V produktech Missha tak můžete nalézt např. dřevěné uhlí, ženšen, ovocné kyseliny, zelený čaj, jíl, aloe vera nebo bambucké máslo.

Značka Missha nabízí širokou škálu pleťové kosmetiky – populární BB krémy, plátýnkové masky, cushion make-upy, pleťová séra a esence nevyjímaje. Portfolio značky obsahuje také produkty určené k péči o tělo, vlasy a velké množství dekorativní kosmetiky.