Missha Accessories

štětec na záhyb oka

Missha Accessories štětec na záhyb oka
Missha Accessories štětec na záhyb oka
No. 6 (Professional Eye Shadow Brush)

Kód: MSA1582 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Missha Accessories
No. 6 (Professional Eye Shadow Brush)

Popis produktu Missha Accessories

Popis:
Speciální štětec Missha Accessories je určený pro precizní vykreslení záhybu oka. Štětec má jemné štětiny, které dokonale rozetřou oční stíny. Se štětcem Missha Accessories docílíte perfektního nalíčení jako od vizážisty! Štětec se snadno drží v ruce a má vysokou životnost.

Jak používat:
Pomocí štětce aplikujte stín do záhybu oka a jemnými tahy vystínujte do požadované podoby.

O značce Missha

Missha je korejská značka kosmetiky, která se pyšní vysokým podílem aktivních látek ve svých produktech v kombinaci s cenovou dostupností. Značka byla založena v roce 2000 v Jižní Koreji a od té doby expandovala do mnoha zemí Asie, Evropy a Ameriky.

Cílem Misshy je proměnit vaši pleť i pokožku těla v přirozeně čisté, mladistvé a zářivé. Výrobky se skládají převážně z přírodních ingrediencí a obsahují jen minimum konzervantů či jiných syntetických látek. V produktech Missha tak můžete nalézt např. dřevěné uhlí, ženšen, ovocné kyseliny, zelený čaj, jíl, aloe vera nebo bambucké máslo.

Značka Missha nabízí širokou škálu pleťové kosmetiky – populární BB krémy, plátýnkové masky, cushion make-upy, pleťová séra a esence nevyjímaje. Portfolio značky obsahuje také produkty určené k péči o tělo, vlasy a velké množství dekorativní kosmetiky.