Missha Accessories

štětec na oční linky

Missha Accessories štětec na oční linky
Missha Accessories štětec na oční linky
štětec na oční linky

Kód: MSA1581 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku cestovní set na kosmetiku nebo opalovací olej zdarma k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Missha Accessories
štětec na oční linky

Popis produktu Missha Accessories

Popis:
Exkluzivní štětec na oční linky Missha Accessories vám usnadní líčení vašich očí! Jemné štětiny zajití přesné vykreslení linek jako od profesionálního vizážisty. Štětec Missha Accessories se perfektně drží v ruce a líčení je díky němu ještě rychlejší a jednodušší.

Jak používat:
Pomocí štětce vykreslete oční linky. Postupujte ve směru od vnitřního koutku oka k vnějšímu.

O značce Missha

Missha je korejská značka kosmetiky, která se pyšní vysokým podílem aktivních látek ve svých produktech v kombinaci s cenovou dostupností. Značka byla založena v roce 2000 v Jižní Koreji a od té doby expandovala do mnoha zemí Asie, Evropy a Ameriky.

Cílem Misshy je proměnit vaši pleť i pokožku těla v přirozeně čisté, mladistvé a zářivé. Výrobky se skládají převážně z přírodních ingrediencí a obsahují jen minimum konzervantů či jiných syntetických látek. V produktech Missha tak můžete nalézt např. dřevěné uhlí, ženšen, ovocné kyseliny, zelený čaj, jíl, aloe vera nebo bambucké máslo.

Značka Missha nabízí širokou škálu pleťové kosmetiky – populární BB krémy, plátýnkové masky, cushion make-upy, pleťová séra a esence nevyjímaje. Portfolio značky obsahuje také produkty určené k péči o tělo, vlasy a velké množství dekorativní kosmetiky.