KérastaseMaria NilaOlaplexRemingtonTangle Teezer

Proč vlasy?

Díky modelingu se často stýkám s profesionálními kadeřníky a stylisty. Proto vím, že používat kondicionéry, masky a pečující olejíčky, které najdete v této kategorii, je moc důležité. Správná péče pomůže k tomu, aby vám vlasy dělaly radost!

Pro mne jsou vlasy symbolem ženskosti. Miluji, když jsou dlouhé, upravené, hebké, lesklé a vzbuzují zájem všech kolem. ;-) Kvalitní péče vždy zabere nějaký čas, ale nádherný výsledek za to stojí. Vybírejte péči přesně podle vašeho typu vlasů! 
 

Miroslava Pikolová, finalistka Miss Czech Republic s číslem 1

celý text skrýt text

Tipy na 3 jednoduché účesy od Mirky Pikolové

Dlouhé, lesklé a svěží vlasy. To je něco, kvůli čemu snad každou ženu baví koukat do zrcadla. Jak na ně, i když denně používáte žehličku, kulmu nebo fén? Prozradí vám to zkušená modelka Mirka Pikolová.

Poznejte její vychytávky pro vlasovou péči a návody na tři jednoduché účesy..

celý text skrýt text

Miss Czech Republic: Jak pečuje o své vlasy Mirka?

Dnes vám prozradím svoje tipy pro výběr vlasové kosmetiky. Vlasy máme každý trochu jiné a každému sedne trochu jiná vlasová kosmetika, ale i tak věřím, že si mezi mými tipy něco najde úplně každý.

Tak jdeme na to!

celý text skrýt text

6 tipů, jak bojovat s roztřepenými konečky

Ke vzniku roztřepených konečků dochází z mnoha důvodů. Tím nejprozaičtějším je fakt, že na koncích jsou vlasy zkrátka nejstarší. Mají za sebou nejvíce fénování, kulmování, procesů barvení, odbarvování i „pouhého“ česání. Jsou zkrátka nejvíc oslabené i narušené, což vede k jejich třepení. Co s tím?

To se dozvíte v našem dalším článku, tentokrát i s tipem Mirky Pikolové.

celý text skrýt text

Nejlepší barvy na vlasy pro letošní podzim!

Dobrá zpráva je, že si je můžeme dovolit všechny. Jsou mezi nimi podzimní barvy na vlasy pro blondýnky, brunety i černovlásky! A nové color trendy myslí i na to, aby se vlasy po namáhavém létě dokázaly zregenerovat a odpočinout si po barevných experimentech!

Přečtěte si celý článek.

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Kosmetika a doplňky
  • Vlasy
  • Pro ženy
Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Dárky a akce

Značka

Zobrazit další …

Hodnocení

  •   1633
  •   502
  •   170
  •   36
  •   50
Nejprodávanější