FOREOInstitut EsthedermBraunFilorgaNeoStrata

Proč hi-tech?

Co se stane, když spojíme moderní technologie a krásu? Já myslím, že člověk tímto spojením získá nejlepší futuristické kosmetické výrobky, které jsou připravené pečovat o jeho krásu. Už jste zaznamenali například boom sonických čisticích přístrojů a zubních kartáčků? O tom jsme před pár lety mohli jen snít…

Dnes jsou všechny tyto vymoženosti běžnou součástí našeho života a jsou k dispozici každému z nás. Pojďme je společně více poznat a naučit se pořádně si užít jejich účinků.

Denisa Czervoniaková, finalistka Miss Czech Republic s číslem 10

celý text skrýt text

TIP NA VÁNOCE: Nejlepší profesionální kosmetika

S koncem roku každý bilancuje. A budeme i my – tentokrát na téma nejlepší hi-tech kosmetika roku 2018. Jaké kousky by se mohly probojovat do seznamu pro Ježíška?

Přečtete si celý článek.

celý text skrýt text

TIP NA VÁNOCE: Top 5 hi-tech vychytávek

Ano, Vánoce jsou čím dál tím blíž. A pokud chcete vyřešit dárky bez vrásek, pojďte se s námi inspirovat tipy na dárky, kterým to pod vánočním stromečkem (i tím vaším!) bude obzvlášť slušet.

Finalistka Miss Czech Republic Denisa pro vás vybrala podle ní super hi-tech vychytávky a profi kosmetiku, jež mají krásu doslova v popisu práce.

celý text skrýt text

FOREO UFO: hi-tech revoluce v aplikaci pleťových masek

UFO = Ur Future Obsession. A přináší jasný vzkaz. Až UFO vyzkoušíte, stane se z něj „Vaše budoucí posedlost“. Posedlost krásou UFO, krásou vaší pleti i rychlostí a účinností aplikace masek prostřednictvím technologie, kterou švédské FOREO neustále vyvíjí a zdokonaluje.

Jak tato chytrá maska vlastně funguje a proč ji musíte vyzkoušet i vy? Přečtěte si víc na našem blogu.

celý text skrýt text

Víte, jak na kruhy pod očima?

Kruhy pod očima, váčky pod očima, nebo snad rovnou pytle pod očima? K tomu ještě zbytečné oční vrásky… a najednou vypadáte o 10 let starší. Oční okolí je totiž dokonalým indikátorem věku. A také únavy nebo nedostatečné péče.

Jak se zbavit kruhů pod očima pomocí profesionální kosmetiky? A co používá finalistka Denisa? Přečtěte si na našem blogu. 

celý text skrýt text

Nejprodávanější