Miller Harris L'Air de Rien parfémovaná voda pro ženy

2×
Miller Harris L'Air de Rien parfémovaná voda pro ženy
Miller Harris L'Air de Rien parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: MIL0601 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Miller Harris L'Air de Rien
Složení

Zavřete oči a prožívejte nejkrásnější chvíle svého života stále znovu a znovu. Parfémovaná voda pro ženy Miller Harris L’Air de Rien vám umožní žít přítomným okamžikem a být skutečně sama sebou. S touto vůní pocítíte ještě více radost z maličkostí, ryzí pocit ženskosti a vědomí vlastní přitažlivosti.

  • nonšalantní orientálně dřevitá vůně
  • nekonvenční a smyslné vyznění
  • opojná a zároveň lehká kompozice

Složení vůně
Nejdříve se rozvinou jemně svěží tóny neroli, do kterých se začnou stále výrazněji mísit akordy zemitého mechu a exotické pačuli. Dlouhou výdrž na vaší kůži zaručí smyslné trio z hřejivé ambry, svůdného pižma a delikátní vanilky.

Příběh vůně
Dámská vůně Miller Harris L’Air de Rien byla v roce 2006 vytvořena na počest britské herečky Jane Birkin. Ve vonné kompozici se zrcadlí nespoutanost, osobitý styl i schopnost žít podle vlastních pravidel, které jsou pro tuto ikonu 70. let typické.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
neroli
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mech, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, vanilka, ambra
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Miller Harris

Toužíte po skutečně jedinečné vůni? Pořiďte si parfém značky Miller Harris, která je proslulá svojí originalitou a nadčasovostí! Z nabídky parfémů Miller Harris si můžete vybrat vůni pro různé roční období, příležitost i náladu! Parfémy Miller Harris jsou nebývale dobře vyvážené, výrazné a exkluzivní! Jedinečné vůně Miller Harris dokážou v mžiku dodat vašemu stylu osobitost, originalitu a šmrnc!

Zakladatelkou značky Miller Harris je mladá Francouzka Lyn Harris, která obor parfémářství studovala v jedné z nejprestižnějších škol v Paříži. Parfemářský dům Miller Harris založila v roce 2000. Lyn Harris se při vytváření svých parfémů snaží posouvat hranice a vytváří tak vůně, které jsou vždy něčím inovativní a nadčasové.

Parfémy Miller Harris dokážou vdechnout život do každodenní šedi. Vůně obsahují ty nejrůznorodější složky, jako je např. kosatec z Florencie, francouzské fialové listí, jasmín z Egypta nebo tuniské pomerančové květy. Všechny ingredience jsou v nejvyšší kvalitě a díky jejich netradičnímu způsobu kombinování si můžete vychutnávat skutečně jedinečné aroma.

Parfémům Miller Harris nechybí jistá dávka oblíbené pařížské elegance, ani moderní styl, který je inspirován aktuálními módními trendy. Vyberte si některý z parfémů Miller Harris a podtrhněte tak svůj osobitý šarm!

Recenze Miller Harris L'Air de Rien2