Milkhouse Candle Co. Farmhouse Flannel & Frost vonná svíčka Mason Jar

Milkhouse Candle Co. Farmhouse Flannel & Frost vonná svíčka Mason Jar
Milkhouse Candle Co. Farmhouse Flannel & Frost vonná svíčka Mason Jar
737 g

Kód: MKH01982 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Milkhouse Candle Co. Farmhouse Flannel & Frost
Složení

Vonná svíčka Milkhouse Candle Co. Flannel & Frost svěže a chladivě voní po jehličí, namrzlém eukalyptu, cedru, mátě a pižmu a připomene vám jiskřivé zimní odpoledne strávené v měkké flanelové košili při práci na zahradě nebo na verandě se šálkem horkého mátového čaje.

Sójové svíčky Milkhouse Candle Co. jsou dokonalým doplňkem do každého domova. Krásně provoní celý byt a i obyčejné okamžiky se díky nim stanou jedinečnými. Tyto ekologické svíčky se skládají pouze ze 100% přírodního vosku, a díky tomu jsou zdravé pro vás i pro vaše okolí.

Vlastnosti:

  • navozuje pocity klidu a pohody
  • provoní celý interiér svěží dřevitou vůní
  • hodí se jako dárek pro muže i ženy

Složení:

  • vůně z přírodních esenciálních olejů
  • 100% sójový a včelí vosk
  • neobsahuje syntetický parafín

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů.

Složení

Složení
máta, eukalyptus, cedr, pižmo, jedle
Druh bytové vůně
dřevitá, bylinná
Druh knotu
bavlněný
Počet knotů
2
Druh vosku
sójový, včelí
Materiál
sklo

O značce Milkhouse Candle Co.

100% přírodní vosk (sójový a včelí) a vůně z esenciálních olejů – to je základ všech stylových svíček značky Milkhouse Candle Company. Pro maximálně čisté a bezpečné hoření navíc neobsahují žádná umělá barviva nebo toxické olovo v knotu.

Zakladatelé značky Eric a Janet Sparrow mají silné pouto ke středozápadu USA, přírodě a zemědělství. Vše začalo jako hobby v roce 2002, kdy začali vyrábět svíčky v zavařovacích sklenicích a prodávali je na lokálních trzích. Sdíleli své kreativní výrobky s přáteli, rodinou, spolupracovníky a získávali stále více nadšených ohlasů.

Rok na to založili svou vlastní značku Milkhouse Candle Co. Ta brzy vyrostla v úspěšnou společnost, která si stále zakládá na původních hodnotách a na požitku z čistých, zdravých svíček ze sójového a včelího vosku.

Recenze Milkhouse Candle Co. Farmhouse Flannel & Frost