Milkhouse Candle Co. Creamery Warm Wool

vonná svíčka 624 g Butter Jar

Milkhouse Candle Co. Creamery Warm Wool vonná svíčka 624 g Butter Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Warm Wool vonná svíčka 624 g Butter Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Warm Wool vonná svíčka 624 g Butter Jar
Novinka
624 g
827

Kód: MKH01900 | 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Milkhouse Candle Co. Creamery Warm Wool
624 g | 827

Popis parfému Milkhouse Candle Co. Creamery Warm Wool

Vonná svíčka Milkhouse Candle Co. Creamery Warm Wool provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • svěží vůně
  • vzdušná čistá vůně

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Složení
citrusy, dřevité tóny, pižmo
Charakter bytové vůně
čistá, svěží

O značce Milkhouse Candle Co.

 

100% přírodní vosk (sójový a včelí) a vůně z esenciálních olejů – to je základ všech stylových svíček značky Milkhouse Candle Company. Pro maximálně čisté a bezpečné hoření navíc neobsahují žádná umělá barviva nebo toxické olovo v knotu.

Zakladatelé značky Eric a Janet Sparrow mají silné pouto ke středozápadu USA, přírodě a zemědělství. Vše začalo jako hobby v roce 2002, kdy začali vyrábět svíčky v zavařovacích sklenicích a prodávali je na lokálních trzích. Sdíleli své kreativní výrobky s přáteli, rodinou, spolupracovníky a získávali stále více nadšených ohlasů.

Rok na to založili svou vlastní značku Milkhouse Candle Co. Ta brzy vyrostla v úspěšnou společnost, která si stále zakládá na původních hodnotách a na požitku z čistých, zdravých svíček ze sójového a včelího vosku.

Recenze Milkhouse Candle Co. Creamery Warm Wool

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!